Ruszył nabór do Śląska Wrocław

fot. Dawid Antecki

 WKS Śląsk Wrocław dalej się rozwija i piąte miejsce w Ekstralidze jest dopiero początkiem aspiracji. Jednym z głównych celów klubu jest teraz rozwój akademii i związany z tym nabór do grup młodzieżowych. Obejmuje on zawodniczki w rocznikach od 2006 do 2014. 

W trakcie ubiegłego sezonu w Śląsku powstała drużyna kobiet do lat 17, która mimo braku awansu do Centralnej Ligi Juniorek sprawiła, że projekt związany ze szkoleniem młodzieży i rozwojem akademii nabrał tempa. Już w tym sezonie do tego zespołu dołączyło sporo zawodniczek, które wraz z Trenerką Patrycją Falborską chcą walczyć o jak najwyższe cele.

Korzystając z okazji, zapytaliśmy panią trener, dlaczego młode piłkarki powinny wybrać zespół Wojskowych. – Klub, w którym zawodniczki mają zapewnioną ścieżkę rozwoju od zespołu młodzieżowego do tego, który gra w najwyższej klasie rozgrywkowej jest miejscem, gdzie zawodniczki mogą się rozwijać, mierzyć wyżej i wymagać od siebie więcej. A nic tak nie sprzyja rozwojowi jak chęć stawania się lepszą i możliwość debiutu w Ekstralidze kobiet. Śląsk Wrocław tworzy właśnie ku temu środowisko. Trenerzy, którym zależy na rozwoju indywidualnym każdej z zawodniczek — robią wszystko by, były one gotowe do gry na najwyższym poziomie. Sama czuje ogromną misję i wiem, że to będzie coś wielkiego. To wszystko z myślą o zawodniczkach!

fot. Dawid Antecki

Jeśli chcesz dołączyć do drużyn młodzieżowych Śląska lub sprawdzenia się na tle innych dziewczyn zapraszamy do kontaktu z trener  Patrycją Falborską :

tel. 690 – 990 – 834
e-mail: pfalborska@slaskwroclaw.pl 

foto. Krystyna Pączkowska.

Redakcja

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: