LAMO : Powołania na turnus w Wałbrzychu (07, 08)

Osiemdziesiąt zawodniczek z roczników 2007 i 2008 z całej Polski zostało powołanych na turnus Letniej Akademii Młodych Orlic, który obędzie się od 18 do 25 lipca w Wałbrzychu.


  • Ada Butwicka, Alicja Kuriata, Katarzyna Musiałowska, Małgorzata Rogus, Hanna Wieczerzak, Natalia Witkowska (Ślęza Wrocław)
  • Pola Solarska (CWKS Śląsk Wrocław)
  • Oliwia Jendrasiak, Anna Bucholc, Magda Bulczak, Natalia Jamrozik, Emilia Sobierajska, Kinga Rabinek (UKS Tęcza Bydgoszcz)
  • Kinga Wyrwas (KS PSV Łódź)
  • Martyna Burczak, Martyna Garbacz, Aleksandra Grzelak (UKS SMS Łódź)
  • Oliwia Stachura (GKS Górnik Łęczna)
  • Maja Wypych (Perły Lublin)
  • Paula Witkowska (TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski)
  • Zuzanna Biszczat(UKS Sokół Ciosaniec)
  • Nikola Madejczyk, Julia Ostrowska (Akademia Kobiecego Futbolu Wisła Brzeźnica)
  • Joanna Kisielewska, Sandra Urbańczyk(Football Wizards Myślenice)
  • Oliwia Zgoda, Aleksandra Kuśnierz (KS Football Succes Academy (Kraków))
  • Aleksandra Rzeszotek (Józefovia Józefów)
  • Gabriela Jankiewicz, Zosia Kwiatkowska, Martyna Nowakowska, Amelia Kalita-Gręda (KS AP Diamonds Academy)
  • Lena Sworska (KS Królewscy Płock)
  • Alicja Chrzanowska, Karolina Michalak (MUKS Praga Warszawa)
  • Hanna Oziębły, Maja Zielińska (UKS SP 11 Ursus Warszawa)
  • Maja Kałun, Lena Marczak (UKS Ząbkovia Ząbki)
  • Alicja Bega (KS Unia Opole)
  • Kinga Klimaczak (Beniaminek Krosno)
  • Anna Skrzypczyk (Karpaty Krosno)
  • Martyna Jasłowska, Lena Szydło (Resovia Rzeszów)
  • Dominika Doroszko (Ekosport Białystok)
  • Kinga Ziółkowska (KS Włókniarz Białystok)
  • Oliwia Lubak (GKS Forty Piątnica)
  • Oliwia Gadawska, Oliwia Łapińska, Maria Ostopinka (AP Lotos Gdańsk)
  • Nina Abe (Błękitni Wejherowo)
  • Alicja Bednarek, Anna Krakowiak, Weronika Baumert, Iga Witkowska, Paulina Kociuba, Michalina Thamm, Zuzanna Witek (GKS GieKSa Katowice)
  • Nadia Stenzel (KKS Czarni Sosnowiec)
  • Zofia Dubiel, Nikola Młynek (KS Skra Częstochowa)
  • Patrycja Rejkowicz, Marcelina Stepień (KSP Kielce)
  • Wiktoria Fidurska, Wiktoria Kowalczyk, Paulina Wolak (AS Stomil Olsztyn)
  • Gabriela Fesinger (KS Górnik Kłodawa)
  • Julia Przybył (KU AZS UAM Poznań)
  • Wiktoria Wiśniewska (Lech Poznań Football Academy)
  • Zosia Dominikowska (Medyk POLOmarket Konin)
  • Małgorzata Krawczyk (UKS AP Reissa Poznań)
  • Oliwia Senger, Alicja Ossowska, Zofia Wojciechowska (Warta Poznań S.A.)
  • Weronika Pilarska, Julia Woźniak (Gwardia Koszalin)
  • Aleksandra Kuśmierczyk, Wiktoria Niciak, Ita Stępińska (Olimpia Szczecin)
  • Kalina Paplicka (ISF Barlinek)

Redakcja

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: