30 września 2022

 Brązowy medalista poprzedniego sezonu do treningów wróci w poniedziałek 12 lipca. Do końca lipca Górnik będzie trenować na własnych obiektach. Już 17 lipca zagra pierwszy sparing z ukraińskimi Karpatami Lwów, dzień potem zagra w Ząbkach z Ząbkovią. Tydzień później formę Górniczek sprawdzi SMS Łódź.

1 sierpnia podopieczne Roberta Makarewicza ruszą na obóz do Wiłśy. Po drodze zagrają z Resovią w Rzeszowie. Potem w Wiśle z ROWem. A na tydzień przed ligą w oficjalnej próbie przed ligą zagrają z czeskim 1. FC Slovacko.

Górnik Łęczna oficjalnie ogłosił, że pożegnał się wraz z 30 czerwca z aż siedmioma piłkarkami. Karierę w innych klubach będą kontynuować: Nikola Karczewska, Patricia Hmirova, Emilia Zdunek, Alicja Dyguś, Maja Osińska, Patrycja Rżany oraz Danuta Paturaj.

Według naszych informacji Hmirova blisko jest dołączenia do Mistrza Czech Sparty Praga. Wcześniej z Górnika odeszły już Ewelina Kamczyk (FC Fleury 91) oraz Małgorzata Grec (St. Pölten).

Zespół z Łęcznej wzmocniły: Klaudia Miłek (GKS Katowice), Zofia Giętkowska (Sportis KKP Bydgoszcz), Katja Skupień (SWD Wodzisław Śląski), Oliwia Frontczak (Włocławska Akademia Piłkarska) oraz Marianna Litwiniec (Olimpia Szczecin). Swoje kontrakty przedłużyli Anna Palińska, Anna Zając oraz trener Robert Makarewicz.

 

Redakcja

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: