[BEACH SOCCER] Sparta Daleszyce z Pucharem Polski
Polska

W weekend od 5 do 7 lipca na LOTOS Stadionie Letnim w Gdańsku rozegrano turniej finałowy Pucharu Polski kobiet w beach soccerze. Triumfowała drużyna Sparty Daleszyce, wzmocniona siedmioma zawodniczkami Hydroctrucku Radom. W finale pokonała 1:0 Pogoń DEKPOL Tczew.  W nagrodę Spartanki otrzymały czek na cztery tysiące złotych.

Brąz zdobyły zawodniczki Grembachu Łódź, które wygrały z Juventusem Toruń 4:1. Kapitan Łodzianek Katarzyna Borowiec została wybrana MVP turnieju, Federica Dallara (Sparta) została królową strzelczyń,  Anna Węsierska najlepszą bramkarką.

Już na początku sierpnia (5-7) również na Stadionie Letnim w Gdańsku o Mistrzostwo Polski zagrają :