ZAPOWIEDŹ MISTRZOSTW POLSKI KOBIET W SIATKONODZE – 20.06.21 RZGÓW

W niedzielę 20 czerwca odbędą się II Mistrzostwa Polski Kobiet w Siatkonodze Rzgów 2021 🏆🇵🇱

TERMIN ZGŁOSZEŃ DO 11 CZERWCA!

👉 Ty i Twoja drużyna (minimum 4 zawodniczki) możecie powalczyć o miano najlepszej kobiecej drużyny siatkonogi w Polsce 🇵🇱

CHCESZ, ABY TWOJA DRUŻYNA WYSTĄPIŁA W MISTRZOSTWACH POLSKI?

👉 Na adres polskifutnet@gmail.com wyślij nazwę swojej drużyny oraz imię i nazwisko osoby zgłaszającej wraz z telefonem, e-mailem i pełnioną przez nią funkcją (np. zawodniczka, trener, prezes). W odpowiedzi otrzymasz szczegóły dotyczące zgłoszenia drużyny do mistrzostw.

POZNAJ PRZEPISY GRY I ZASADY TURNIEJU.

👉 Mistrzostwa Polski zostaną rozegrane systemem drużynowym, a każdy mecz będzie składał się z pojedynku singlowego (1 na 1), pojedynku deblowego (2 na 2) oraz pojedynku trójek (3 na 3).

PODSTAWOWE PRZEPISY SIATKONOGI
👉http://tiny.cc/podstawoweprzepisy
INFO O GRZE SINGLOWEJ
👉 http://tiny.cc/info1x1
INFO O DEBLU
👉 http://tiny.cc/info2x2
INFO O TRÓJKACH
👉 http://tiny.cc/info3x3

KLASYFIKACJA MP 2020:

🥇 Blokers Łódź
🥈 Astoria Szczerców Junior
🥉 Coerver Coaching Dolny Śląsk
4. UKS Sparta Daleszyce
5. Fiero Zawisza Rzgów
6. Ptc Pabianice
7. KS Unifreeze Górzno
8. Królewscy Płock
9. FCR Team Warszawa
10. Kotan Girls Ozorków
11. Wesołe Kurowe Katowice
12. Klub Sportowy Kontra/Drużyna Fiero


NAGRODY INDYWIDUALNE MP 2020:

MVP: Diana Maciaszczyk (Blokers Łódź)
Vice-MVP: Wiktoria Kaczmarek (Astoria Szczerców Junior)
II Vice-MVP: Ewa Tyll (Blokers Łódź)
Najlepsza smeczerka: Angelika Puchalska (Blokers Łódź)
Najlepsza rozgrywająca: Kamila Komisarczyk (UKS Sparta Daleszyce)
Najlepsza przyjmująca: Agata Bała (KS Unifreeze Górzno)
Najlepsza serwująca: Nikola Góra (Astoria Szczerców Junior)
Najlepsza singlistka: Diana Maciaszczyk (Blokers Łódź)
Najwszechstronniejsza zawodniczka: Ola Kurczewska (Zawisza Rzgów)

KLASYFIKACJA ZINA FUTNET CHALLENGE 2020:

1. miejsce ZINA Futnet Challenge: Magdalena Szaj (Coerver Coaching Dolny Śląsk)
2. miejsce ZINA Futnet Challenge: Monika Walak (FCR Team Warszawa)
3. miejsce ZINA Futnet Challenge: Ewa Tyll (Blokers Łódź)

Dawid Gordecki

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: