Opinie po meczu AZS AWF Warszawa vs Gol Częstochowa (4:3)
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Grają z TKF Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Klaudia Dymińska (AWF Warszawa)
Spotykamy sie razem z dziewczynami po sporej przerwie. Miałyśmy swoje obozy i obowiązki. Mimo to nie bałyśmy się i byłyśmy pewne siebie. Nie Wiedziałyśmy praktycznie nic o przeciwniku więc też trudno było nam przyjąć jakaś konkretną taktykę, koncepcje na mecz. Zaczełyśmy grę broniąc się od środka pola, dając rywalkom do pokazania jak będą chciały grać z nami. Straciłyśmy niestety pierwsza bramkę, ale to nas tylko jeszcze bardziej zmotywowało .
Po pewnym czasie zaczełyśmy grać w wielkim presingu co spowodowalo, że  rywalki sie gubił . Padały kolejne bramki z naszej strony. Rywalki nas gonily. Mialy dwa karne ktorych nie wykorzystały i bardzo nas to cieszy.
My tez miałyśmy jednego karnego ktorego, nie wykorzystałam go..  ale na szczescie nie wpłynęło to negatywnie na nasz wynik.
Ostatecznie wygralysmy 4:3 i teraz czekamy na rewanż. Jesteśmy blisko, aby dostac sie do finałowej czwórki. Mam nadzieje ze damy rade i pójdzie po naszej mysli!

Karolina Kubiak (Gol Częstochowa)
Mecz od początku był wyrównany i dosyć zacięty. Spodziewaliśmy się trudnego meczu i taki też był jednak to nam udało sie zdobyć bramkę na 1:0. Pod koniec pierwszej połowy przeciwniczki wyrównały.. W drugiej połowie zdecydowanie zaostrzyły się ataki AWF i zaczęły padać bramki.. Do tego dochodziła agresja z naszej strony jak i przeciwniczek co spowodowalo trzy przedłużone karne..
Mecz przegrany, jednak nic straconego. Prawdopodobnie za tydzień walczymy dalej i odrabiamy straty..

*******************

Ekstraliga Futsalu Kobiet
1/4 finału
14.02.2016, Warszawa
AZS AWF Warszawa vs Gol Częstochowa 4:3
Anna Pepłowska x2, Monika Wasil, Maria Worosilak – Justyna Wójcik x2, Paulina Rokosa

AWF: Marta Witoń, Ewelina Łowicka, Maria Worosilak, Inga Kania, Klaudia Dymińska, Monika Wasil, Karolina Kołomyjec, Patrycja Kowalska, Anna Pepłowska, Magdalena Zduńczyk, Kinga Zajączkowska, Mariola Nadaj, Michalina Brzezińska, Anna Strawa.

GOL: Klaudia Ciupa – Aleksandra Jędrak, Sonia Sikorska, Natalia Klyta, Stefania Wodarz, Kamila Czaja, Ola Hyra, Martyna Jeziorska , Karolina Kubiak, Kinga Nowacka, Oliwia Pająk, Renata Uchnast, Paulina Rokosa, Justyna Wójcik.