Ekstraliga : Grad goli w Głogówku. Kolejne wysokie zwycięstwo GieKSy

Nie było niespodzianki. GieKSa łatwo rozprawiła się z Rolnikiem i wygrała w Głogówku 6:2. Już po pierwszej połowie było po meczu, gdy ekipa trenera Zająca prowadziła już 5:0. Wtedy dublet ustrzeliła Kinga Kozak, a klasycznego hattricka Klaudia Maciążka. W drugiej połowie jeszcze gola dołożyła  Anita Turkiewicz. Dwa gole dla gospodyń padły z rzutów karnych.

Za tydzień GieKSa gra u siebie z Czarnymi i ma szanse jeszcze zatrzymać mistrzowski pochód  ‘Lokomotywy’ z Sosnowca. Rolnik natomiast zagra już w środę ze Sportisem w Bydgoszczy, a w weekend stawia na futsal i zagra w Final Four Pucharu Polski w Poznaniu.

0:1 Kinga Kozak 11’k
0:2 Klaudia Maciążka 17′
0:3 Kinga Kozak 30′
0:4 Klaudia Maciążka 31′
0:5 Klaudia Maciążka 39′
1:5 Aleksandra Misiak 55’k
1:6 Anita Turkiewicz 60′
2:6 Agata Sobkowicz 92’k

MVP TKF : Klaudia Maciążka

ROLNIK: Woźniak – Kiersztajn (87. Kiersztajn), Duda, Wojdyło, Wojtas, Sobota (90. Juchno), Misiak, Aleksandra Sobkowicz, Agata Sobkowicz, Ejzel, Chruściel (68. Hlukha).

GKS : Klimek – Konkol, Tkaczyk (59. Buszewska), Hajduk, Lizoń (46. Gutowska), Turkiewicz (78. Stanović), Koch (46. Łasicka), Vojtkova, Kłoda (68. Dragunowicz), Kozak, Maciążka.