Ekstraliga : Dziś poznamy Mistrza Polski ? Przed 20. kolejką

 Już w sobotę w Sosnowcu może nastąpić historyczna koronacja i powrót Czarnych na tron. Zespół Stemplewskiego musi zdobyć przynajmniej punkt w starciu ze Śląskiem i liczyć na porażkę lub remis przez łódzki SMS w równolegle rozgrywanym meczu w Koninie z Medykiem POLOmarket. Oba spotkania będzie można zobaczyć na sport.tvp.pl, a mecz w Sosnowcu na antenie TVP Sport. Pierwszy gwizdek w obu spotkaniach już w sobotę o 11:00. 

Pięć godzin później zacznie się mecz Olimpii ze Sportisem. Oba zespoły znają się jak 'łyse konie' i wielokrotnie grały już ze sobą. Wszystko w ostatnim czasie jednak przemawia za gospodyniami – i forma i bilans spotkań. Transmisja na profilu na Facebooku zespołu ze Szczecina.

W niedzielę czekają nas już spotkania o mniejszym gatunku emocjonalnym i punktowym. Najpierw w samo południe Lotos podejmie w Gdańsku Jagiellonki. Zespół z Krakowa walczy o jak najwyższą pozycję w tabeli, drużyna z Trójmiasta plan minimum – 'utrzymanie' już wykonała. Teraz może, nic już nie musi. Transmisja na YouTubie Lotosu. 

Potem Rolnik podejmie katowicką GieKSę, a Górnik rybnicki ROW. Nie ma informacji o zaplanowanych transmisjach tych spotkań. 

  


OBSADA SĘDZIOWSKA


 

grafika. STATScore

Dawid Gordecki

%d bloggers like this: