Ekstraliga : Pewna wygrana Jagiellonek z najsłabszym ligowcem

Nie było niespodzianki. Najsłabszy zespół sezonu przegrał 0:4 z Jagiellonkami. Był to najmniejszy wymiar kary.

Jagiellonki już po trzydziestu minutach prowadziły 0:3 po golach Małgorzaty Bartosiewicz, Katarzyny Daleszczyk i Brygidy Solawej. Przyjezdne prowadziły grę, Rolnik tylko próbował grać… Najjaśniejszą postacią była Kinga Ejzel, która cokolwiek potrafiła wykreować.  Podopieczne Kroka były jednak monolitem nie do przejścia. Jeszcze w 70. minucie strzał z jedenastu metrów Karoliny Gec (UJ) obroniła Agnieszka Woźniak. Wynik dla krakowskiego zespołu ustaliła golem w 86. minucie Justyna Maziarz.

Za tydzień Jagiellonki zagrają u siebie z Czarnymi Sosnowiec, a Rolnik pojedzie do Wrocławia na mecz ze Śląskiem.

0:1 Małgorzata Bartosiewicz 6′
0:2 Katarzyna Daleszczyk 25′
0:3 Brygida Solawa 29′
0:4 Justyna Maziarz 84′