Ekstraliga : Popis GieKSy w Bydgoszczy

Nie było niespodzianki. Sportis uległ katowickiej GieKSie aż 0:5.

Sprawa zwycięstwa rozstrzygnęła się już w pierwszej połowie, którą przyjezdne wygrały zdecydowanie 0:4. Po samobójczym golu Węgalarz oraz bramką Kozak, Miłek i Kłody. Komfortowe prowadzenie pozwoliło już w drugiej połowie zamknąć mecz. ‘Dzieła zniszczenia’ dopełniła, dobijając strzał Miłek czeska pomocniczka  Katerina Vojtkova

Za tydzień w 19. kolejce GieKSa podejmie u siebie Olimpię Szczecin, a Sportis podejmie u siebie Górnika Łęczna.

0:1  Wiktoria Węglarz  (Gol samobójczy)  6′
0:2  Kinga Kozak 12′
0:3  Klaudia Miłek 39′
0:4  Weronika Kłoda 41′
0:5  Katerina Vojtkova 73′