Ekstraliga : Hit zawiódł… jeszcze wszystko jest możliwe

 Miał być hit …. wszedł kit. W szlagierze wiosny spotkały się ze sobą dwie najlepsze ekipy wiosny, czyli Czarni Sosnowiec i łódzki SMS. Niestety dla całego widowiska nie padła żadna bramka. 

Zobaczyliśmy ciekawe widowisko pod względem taktyki. Podopieczne Marka Chojnackiego zdecydowanie potrafiły zneutralizować rajdy skrzydłami gospodyń. Były co prawda okazje z obu stron, lecz większość prób była niecelna lub padała łupem Szymańskiej, lub Szperkowskiej. Młody zespół SMSu był górą w środku pola. Co prawda nie był to dla oka świetny mecz i mieliśmy sporo przepychanek, ale dla obu sztabów trenerskich było najważniejsze – nie przegrać. 

Remis sprawił, że dalej Czarne utrzymały pięć punktów przewagi w tabeli nad drugim SMSem. Do Mistrzostwa już nikt groźny, na cztery kolejki przed końcem już podopiecznym Stemplewskiego nie został. Za to SMS zagra jeszcze w Łęcznej z Górnikiem i w Koninie z Medykiem. Mistrzostwo już jest prawie przesądzone.

Za tydzień w 19. kolejce SMS zagra u siebie z Lotosem, a Czarne pojadą na wyjazd do Krakowa. 

 

MVP TKF :

  • Oliwia Szperkowska (SMS) (44%, 59 Votes)
  • Agnieszka Jędrzejewicz (Czarni) (29%, 39 Votes)
  • Adrianna Achcińska (SMS) (26%, 35 Votes)

Total Voters: 133

Głosujemy do godziny 21:00


CZARNI Szymańska – Kuciewicz, Zubchyk, Fischerova, Wiankowska, Zawistowska, Horvathova, Hałatek (85′ Zawiślak), Materek (77′ Slukova), Jędrzejewicz, Kaletka.

TME UKS SMS: Szperkowska – Kurzawa, Konat, Zieniewicz, Enjo, Sokołowska, Achcińska, Grzybowska, Gąsieniec (77′ Glinka), Jedlińska (90′ Markusheuskaya), Rędzia.

grafika. STATScore

Dawid Gordecki

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.