Bundesliga: I nie zmienia się nic…
Frauen Bundesliga Ligi

Kolejna kolejka za nami i nic się nie zmienia w układzie tabeli. Bayern Monachium dalej kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, a tym razem nawet się nie zmęczył. Gładkie 6-0 z outsiderem z Duisburga. Podopieczne trenera Jensa Scheuera są bliskie legendarnego sezonu, o którym mówiłoby się latami. Zostało do wygrania jeszcze „zaledwie” pięć spotkań.

W dalszym ciągu w fatalnej formie znajduje się Turbine Potsdam, które o trzecim miejscu dającym grę w Lidze Mistrzyń może zapomnieć. Tym razem wyjazdowe 0-1 z Freiburgiem. Małgorzata Mesjasz weszła na ostatnie 13 minut.

Nie bez problemów, ale uporał się z Sand aktualny jeszcze mistrz z Wolfsburga. Widać było brak kapitan Alexandry Popp. Katarzyna Kiedrzynek w bramce przez pełne 90 minut, a Ewa Pajor poza kadrą.

Poza kadrą również Sylwia Matysik z Bayeru Leverkusen, a jej Bayer Leverkusen pokonał Eintracht 3-2 ciągle zaskakując kibiców swoją znakomitą postawą w tym sezonie.

Agnieszka Winczo weszła na boisko w 61 minucie, a jej SV Meppen wygrało ekstremalnie ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie z Werderem Brema. Agata Tarczyńska poza kadrą.

W środku tygodnia czekają nas rewanże Ligi Mistrzyń, a w świąteczny weekend półfinały Pucharu Niemiec. Hit pomiędzy Wolfsburgiem a Bayern Monachium pokaże niemiecka jedynka. Potem przerwa na kadrę i do rozgrywek ligowych wracamy siedemnastego kwietnia.