Śląsk wygrywa zgodnie z planem

Zgodnie z przewidywaniami Śląsk Wrocław wysoko, bo aż 3:0 pokonał u siebie TS ROW Rybnik.

Już od początku spotkania inicjatywę przejęły zawodniczki Piotra Jagieły i stopniowo układały mecz według swojego planu. Już w 26.minucie gry trafiła Joanna Wróblewska. Rybnik jednak nie zamierzał oddać meczu bez walki i swoje okazje także miał, jednak nie był skuteczny jak gospodynie. W 61. minucie podwyższyła Kamila Czudecka po świetnej akcji skrzydłem. Jednak osiem minut później doznała kontuzji i musiała opuścić boisko. Wynik ustaliła w doliczonym czasie gry Małgorzata Korda.

Za tydzień w sobotę Śląsk zagra w Łodzi ze SMSem, a ROW podejmie u siebie katowicką GieKSę.

1:0 Joanna Wróblewska 26′
2:0 Kamila Czudecka 60′
3:0 Małgorzata Korda 94′

• Marcelina Buś (WKS Śląsk) (41%, 96 Votes)
  • Joanna Wróblewska (WKS Śląsk) (33%, 77 Votes)