UWCL : Obywatelki pewne swego. O krok od ćwierćfinału [WIDEO]
Świat UEFA Womens Champions League

Dwa gole w pierwszych czterech minutach zapewniły Manchesterowi City wygraną w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzyń.

Już w drugiej minucie na 1:0 trafiła Lauren Hemp, a podwyższyła Ellen White. City cały czas przeważało i eliminowało już w zarodku wszystkie ofensywne zakusy Włoszek. W całym spotkaniu pozwoliły przyjezdnym tylko na jeden strzał, gdy same próbowały aż szesnaście razy. Dzieła zniszczenia dokończyła w 89. minucie Sam Mewis.

Całe spotkanie poprowadził polski tercet sędziowski Monika Mularczyk (główna), Anna Dąbrowska, Paulina Baranowska (asystentki) oraz Michalina Diakow (techniczna)