Tarczyńska bohaterką Werderu!
Frauen Bundesliga Ligi

Rozegrano dzisiaj dwa zaległe mecze 1/8 finału Pucharu Niemiec. Skompletowano tym samym obsadę ćwierćfinałów jak również rozlosowano pary półfinałowe, a w nich dojdzie do starcia wagi arcyciężkiej, ale o tym za chwilę.

Turbine Potsdam nie bez problemów pokonało SC Sand 2-1. Małgorzata Mesjasz rozegrała pełne 90 minut. Więcej emocji mieliśmy w Bremie gdzie Werder dopiero po serii rzutów karnych pokonał SV Meppen. Po 90 minutach na tablicy wyników widniało 1-1. W dogrywce najpierw na prowadzenie wyszło Meppen, ale zaledwie cztery minuty później wyrównała Agata Tarczyńska. W rzutach karnych Polka wykonała decydującego karnego i przypieczętowała awans Werderu. W drużynie pokonanych 87 minut rozegrała Agnieszka Winczo.

Pary ćwierćfinałowe:

Pary półfinałowe:

Jak widać po raz kolejny nikt w DFB nie postanowił podgrzać kulek i znowu będziemy mieli przedwczesny finał. Czy to dobrze czy źle zostawiam innym do oceny.