SPORTisFAMILY ratuje piłkę kobiecą! ZALICYTUJ – ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM!

 Piłka nożna to sport, którego podstawę stanowi rywalizacja i dążenie do sukcesu. Są jednak  momenty, gdy boiskowa walka schodzi na dalszy plan, a najważniejsza staje się piłkarska  solidarność. 

 Założony w 2005 roku przez Marcina Kasprowicza klub piłkarski AZS PSW Biała Podlaska spełnił  marzenia wielu młodych piłkarek. Z sukcesami prowadził kobiecą sekcję piłkarską, która wychowała  kilkadziesiąt reprezentantek kraju. Przed rozpoczęciem ubiegłego sezonu drużyna została  zmuszona do wycofania się z rozgrywek Ekstraligi. Sekcja kobieca przetrwała dzięki lokalnej  inicjatywie UKS Pionier PSW, która jest kontynuatorem AZS PSW. Niestety, pojawiły się poważne  problemy finansowe, które nie pozwalają na utrzymanie klubu, a przez to na rozwój sportowej kariery  utalentowanych dziewczyn. Dotacja z Urzędu Miasta okazała się niewystarczająca, dlatego Władze  Pioniera zwróciły się o pomoc finansową do kibiców, sympatyków i każdego, komu bliski jest sport. 

 SPORTisFAMILY rusza z pomocą! Na profilu Sportis KKP Bydgoszcz na Facebooku aktywowaliśmy licytacje, w które z entuzjazmem włączyli się sponsorzy i partnerzy Sportis,  przekazując wartościowe vouchery: 

  • Piekarnia & Cukiernia Szymański – 5 x 100 zł na zakupy w sklepie 
  • Ziółkowski Fotografia Sportowa – sesja fotograficzna na 20 profesjonalnych zdjęć o wartości  600 zł 
  • Krzywy Nadruk – 300 zł na sprzęt sportowy i nadruki do wykorzystania w sklepie
  • La Rosa – 200 zł do wykorzystania + spotkanie z szefem kuchni 
  • Salonik Piłkarski Golden GOAL – 200 zł do wykorzystania w sklepie 
  • Best Vision Salon Optyczny – 150 zł na pełne optometryczne badanie wzroku za darmo, bez  konieczności kupowania okularów 
  • Sportis KKP Bydgoszcz – wyjazd na mecz o wartości 200 zł 

Sportis KKP wystawia na licytację: 

  • komplet koszulek meczowych zespołu z ubiegłorocznego półfinału Pucharu Polski
  • czapka Jasona Doyle’a – Indywidualnego Mistrz Świata na Żużlu 2017 
  •  koszulki Braci Collins – znanych polskich prezenterów telewizyjnych i działaczy społeczni 

Aby kobieca piłka nożna w Białej Podlaskiej mogła przetrwać, musimy znaleźć jak najwięcej  Superbohaterów. Zapraszamy Państwa Redakcję do promowania naszej licytacji. Im więcej  osób przeczyta ten apel, tym większa szansa na powodzenie akcji. Wspólnie z Państwa  Redakcją dajmy szansę młodym piłkarkom na spełnienie sportowych marzeń! 

#SPORTisFAMILY 

#FOOTBALLisFAMILY

Dawid Gordecki

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: