#Ekstraliga : Sparingowy weekend (19-21.02)

 

KKS Czarni Sosnowiec

  • 16 stycznia –  TME UKS SMS Łódź 1:4 (Alicja Materek)
  • 23 stycznia –  gra wewnętrzna 
  • 30 stycznia – KA 4 resPect Krobia 12:0 (Veronika Slukova x4, Martyna Wiankowska x2, Paulina Zawiślak x2, Dominika Misztal, Klaudia Tobiczyk, Oliwia Ogierman, Alicja Materek)
  • 30 stycznia – Skra Częstochowa 7:0 (Dorota Hałatek x2, Agnieszka Jędrzejewicz x2, Nikol Kaletka, Daria Długokęcka, Wiktoria Kuciewicz)
  • 06 lutego – TME UKS SMS Łódź 2:1 (Dorota Hałatek, Dżesika Jaszek)
  • 13 lutego – Śląsk Wrocław 1:0 (Gabriela Kuczyńska)
  • 20 lutego – Prądniczanka Kraków 4:0 (Alicja Materek x2, Agnieszka Jędrzejewicz, samobójcza )
  • 27 lutego – TS ROW Rybnik

TME UKS SMS Łódź

  • 16 stycznia – KKS Czarni Sosnowiec 4:1 (Katarzyna Konat, Dominika Gąsieniec, Julia Mordel, Marta Miś)
  • 24 stycznia –  GKS Górnik Łęczna 2:3 (Adrianna Achcińska, Katarzyna Konat)
  • 6 lutego –  Czarni Sosnowiec 1:2 (Tatsiana Markushevskaya)
  • 13 lutego –  AZS UJ Kraków 5:1 (Krezyman, Achcińska x2, Jedlińska, Gąsieniec)
  • 20 lutego – Tarnovia Tarnów 5:3 (Jedlińska x2, Mordel-karny, Dyśkowska x2).
  • 27 lutego – GKS Katowice 

Medyk POLOmarket Konin 

  • 16 stycznia – Polonia Środa Wielkopolska 2:3 (Julia Maskiewicz, Kinga Połatyńska)
  • 23 stycznia – gry wewnętrzne
  • 31 stycznia – Bielawianka Bielawa 7:1 (Dominika Kopińska 5′, 25′, 38′, 65′, 68′ , Natalia Chudzik 7′,  Maja Szydełko 43′)
  • 7 lutego – Rolnik Głogówek 8:1 (Anna Gawrońska, Julia Maskiewicz, Natalia Chudzik, zawodniczka testowana I x2, Klaudia Dymińska,zawodniczka testowana II, Maja Szydełko)
  • 14 lutego – Olimpia Szczecin 3:5 ( Alicia Tamburro x2, Andronika Michalopoulou)
  • 21 lutegoAP LOTOS Gdańsk 3:1 (Alexis Castellano-Mugica, Julia Maskiewicz, Kinga Koronkiewicz)
  • 25 lutego – Gintra Universitetas
  • 27 lutego – Gintra Universitetas

WKS Śląsk Wrocław 

  • 16 stycznia – gra wewnętrzna
  • 23 stycznia – Ząbkovia Ząbki  16:1 (Wiktoria Kiszkis x4, Aleksandra Przelicka x3, Joanna Wróblewska x2, Martyna Buś x2, Klaudia Homa , Marcelina Buś , Paulina Pompa , Maja Jurczenko , Justyna Chudzik )
  • 30 stycznia – Ślęza Wrocław 1:1 (?)
  • 6 lutego –  SMS Łódź II 3:0 (Karolina Iwaśko 12′ , Joanna Wróblewska 28’k, Aleksandra Przelicka 90′ )
  • 13 lutego –  Czarni Sosnowiec 0:1
  • 20 lutego –  TME UKS SMS Łódź    mecz odwołany z powodu braków kadrowych i zgrupowania reprezentacji U19 
  • 27 lutego –  SWD Wodzisław Śląski (dom, 13:00)

 GKS Górnik Łęczna 

  • 24 stycznia – SMS Łódź 3:2 (Patricia Hmirova, Ewelina Kamczyk x2)
  • 30 stycznia – GKS Katowice (w Kielcach) mecz nie odbył się z powodu opadów śniegu 
  • 7 lutego – GKS Katowice 6:1 (Małgorzata Grec 25’, Nikola Karczewska 49’, Ewelina Kamczyk 51’, Emilia Zdunek 58’, Roksana Ratajczyk 64’, Maja Osińska 77’.)
  • 13 lutego – UKS Ząbkovia Ząbki 14:1 (Karczewska 1′, Siwińska 9′, 29′, Kamczyk 15′, 27′, 34′, Hmirova 26′, 30′, 65′, Zdunek 40′, Rapacka 52′, 55′, 87′, Głąb 62′)
  • 27 lutego – TME UKS SMS Łódź 

GKS GieKSa Katowice

  • 24 stycznia –  Baník Ostrawa (Czechy) 9:0 (Klaudia Miłek, Kinga Kozak x4, Zofia Buszewska x2, Weronika Kłoda, Klaudia Maciążka)
  • 30 stycznia – GKS Górnik Łęczna – mecz nie odbył się z powodu opadów śniegu 
  • 7 lutego – GKS Górnik Łęczna 1:6 (Klaudia Maciążka)
  • 13 lutego – TS ROW Rybnik 2:1 (Kinga Kozak x2)
  • 27 lutego –  Slovan Bratysława (Słowacja)

AZS UJ Kraków 

  • 23 stycznia – Resovia Rzeszów 4:2 (Karolina Gec x2, Justyna Maziarz i Aleksandra Nieciąg)
  • 31 stycznia – TS ROW Rybnik 6:1 (Karolina Gec x2 i Katarzyna Daleszczyk x2, Dominika Woźniak, Małgorzata Bartosiewicz)
  • 6 lutego – HydroTruck Radom 14:0 (Brygida Solawa x4, Natalia Nosalik x3, Agnieszka Bryzek x2, Karolina Gec x2, Natalia Wróbel, Aleksandra Nieciąg i Anna Zapała)
  • 9 lutego – Prądniczanka Kraków   –  nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych 
  • 13 lutego – TME SMS Łódź 1:5 (Weronika Wójcik)
  • 21 lutego – Cleparnia Kraków (juniorzy młodsi) 
  • 24 lutego – Tarnovia Tarnów 

Sportis KKP Bydgoszcz

  • 17 stycznia – gra wewnętrzna 
  • 24 stycznia – Polonia Środa Wielkopolska 5:1 (Aleksandra Sudyk, Weronika Helinska, Martyna Bogurzyńska, Reut Revaha, Ana Barjaktarović)
  • 31 stycznia – Viktoria Niemcz 19:0 (Ana Barjaktarović 23’, 27’ (k), 35’, 38’, 43’, 51’, 60’, 63’, 82’, 83’, Reut Revaha 28’, 68’, Zofia Giętkowska 33’, 48’, Agnieszka Garbowska 30’, Daria Sokołowska 56’, Edyta Sobczyk 87’)
  • 7 lutego – MKS Olimpia Szczecin 4:1 (Reut Revaha x2, Karolina Łaniewska, Agnieszka Garbowska)
  • 14 lutego – LFA Szczecin 8:0 (Giętkowska x2 , Revaha x2, Gugała, Łaniewska, Kubiak, Sobczyk)
  • 20 lutego – Rolnik Głogówek 3:1 (Karolina Łaniewska, Reut Revaha, Karolina Szamocka)
  • 28 lutego – KS Pogoń Dekpol Tczew

MKS Olimpia Szczecin 

  • 24 stycznia – UKS Dębno 2:3 (Kornelia Grosicka i Aleksandra Witczak)
  • 7 lutego – Sportis KKP Bydgoszcz 1:4 (?)
  • 10 lutego – AP Kotwica Kołobrzeg 5:0 (Oleszkiewicz, Lipiejko, Shahbazyan, Witczak, Brzozowska)
  • 14 lutego – Medyk Konin 5:3 (Grosicka x3, Oleszkiewicz x2)
  • 28 lutego – AP Lotos Gdańsk

AP LOTOS Gdańsk 

  • 17 stycznia – gra wewnętrzna
  • 23 stycznia – KS Pogoń Dekpol Tczew 7:0 (Julia Włodarczyk X2, Jagoda Szewczuk x2, Valentina  Tarakanova, Aneta Plotzka) 
  • 31 styczniaBPAP Marcus Gdynia  5:1 (Valentina  Tarakanova x2, Roksana Polańska, Kornelia Okoniewska, Viktoria Kuhda)
  • 6 lutego – LFA Szczecin   odwołany
  • 07 lutego -1. FC Union Berlin (Niemcy)    odwołany
  • 19 lutegoAkademia Lechii Gdańsk SA 7:1 (Polańska, Okoniewska x3,  Zimecka, Włodarczyk, Tarnawska,  Preuss )
  • 21 lutego – Medyk POLOmarket Konin 1:3 (Julia Formela)
  • 27/28 lutego – MKS Olimpia Szczecin
     

LKS Rolnik Głogówek 

  • 23 stycznia – TS ROW Rybnik 1:0 (Wiktoria Aumiller)
  • 7 lutego – Medyk Konin 1:8
  • 16 lutego – Rekord Bielsko-Biała 0:7 
  • 20 lutego – Sportis KKP Bydgoszcz 1:3 (Wiktoria Aumiller)

TS ROW Rybnik 

  • 23 stycznia – Rolnik Głogówek 0:1
  • 31 stycznia – AZS UJ Kraków 1:6 (?)
  • 6 luty – Czarni II Sosnowiec 3:0 (?)
  • 13 luty – GKS Katowice 1:2 (Petra Zdechovanova)
  • 20 luty – Resovia Rzeszów 3:1 (Patrycja Matla, Edyta Botor x2)
  • 25 luty –  Czarni Sosnowiec (wyjazd)
  • 27 luty –  Rekord Bielsko Biała (wyjazd)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.