[#aMyGramyTKF] : UAM z Mistrzostwem Polski!

 Za nami wirtualny finał futsalowych Mistrzostw Polski. W naszej zabawie najlepszy okazał się UAM Poznań, który pokonał 8:6 Jagiellonki.

Gospodynie gościnne nie były, lecz zobaczyliśmy najlepszy mecz sezonu. Pełne zwrotów akcji spotkanie dało nam niezwykłe emocje. Do samego końca obie

czytaj więcej [#aMyGramyTKF] : UAM z Mistrzostwem Polski!

[#aMyGramyTKF] : Kto zgarnie Mistrzostwo Polski ? Kto brązowy medal

 Czas na ostatnie rozstrzygnięcia w wirtualnym Final Four futsalowej Ekstraligi. W wielki finale AZS UAM Poznań zmierzy się z Jagiellonkami, a w spotkaniu o brąz Rolnik podejmie AZS UEK Słomniczankę Słomniki. Kto zgarnie medale ? Zapraszamy do zabawy !

Głosujemy

czytaj więcej [#aMyGramyTKF] : Kto zgarnie Mistrzostwo Polski ? Kto brązowy medal

[#aMyGramyTKF] : Półfinały za nami. Wiemy, kto zagra o Mistrzostwo Polski!

 Za nami bardzo zacięte spotkania półfinałowe futsalowej Ekstraligi. W pierwszym spotkaniu po ostrej strzelaninie Jagiellonki pokonały 15:6 Rolnika Głogówek. Podopieczne Krzysztofa Mastalerza nie pozostawiły złudzeń wicemistrzowi Polski. Aż sześć bramek zdobyła niezawodna Anna Zapała.

 Prawdziwy spektakl zobaczyliśmy jednak chwilę później,

czytaj więcej [#aMyGramyTKF] : Półfinały za nami. Wiemy, kto zagra o Mistrzostwo Polski!

[#aMyGramyTKF] : Gramy o medale w futsalowej Ekstralidze!

 Pandemia nie pozwala grać, wszyscy przenoszą futbol i futsal do wirtualnych zabaw – my proponujemy swoją. Ruszamy z akcją #aMyGramyTKF. Tutaj za pomocą głosowań będziemy rozstrzygać spotkania, które ze względu na koronawirusa (przynajmniej na tę chwilę) odbyć się nie mogą.

czytaj więcej [#aMyGramyTKF] : Gramy o medale w futsalowej Ekstralidze!

OFICJALNIE : Nie gramy do końca kwietnia !

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN zadecydował o odwołaniu wszystkich spotkań piłkarskich i futsalowych w Polsce do 26 kwietnia! Niestety aktualna sytuacja epidemiologiczna nie pozwala na kontynuowanie rozgrywek. Wszystko zmierza do przedwczesnego zakończenia sezonu…

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed

czytaj więcej OFICJALNIE : Nie gramy do końca kwietnia !