Kamala : Jestem gotowa zadebiutować

 Po czwartkowym treningu w klubowej kafejce Czarnych Sosnowiec spotkaliśmy się z młodą piłkarką pierwszego zespołu Weroniką Kamalą. Zawodniczka zaledwie pół roku temu dołączyła do klubu z pobliskiego UKS Szopienice. Szybko znalazła uznanie w oczach trenera zespołu rezerw, a następnie

czytaj więcej Kamala : Jestem gotowa zadebiutować

Ważne ! Prawo w piłce nożnej

 Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Kraków wraz z Małopolskim Związkiem Piłki Nożnej mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową Prawa Sportowego „Dzień z Prawem w Piłce Nożnej”. 
Konferencja odbędzie się 5 marca 2020 roku w Sali Niebieskiej budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu
czytaj więcej Ważne ! Prawo w piłce nożnej

MAŁOPOLSKA : Zgłoszenia młodzieżowych drużyn kobiecych do wiosennych rozgrywek

 Artur Kreszowiak, Koordynator Piłkarstwa Kobiecego Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, zwraca się do klubów posiadających sekcję kobiet o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego dotyczącego organizacji wiosennych rozgrywek w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Wypełnione formularze zgłoszeń należy przesłać na adres e-mail: wydzial.gier@mzpnkrakow.pl lub biuro@mzpnkrakow.pl
czytaj więcej MAŁOPOLSKA : Zgłoszenia młodzieżowych drużyn kobiecych do wiosennych rozgrywek

#futsalPP : Grembach najlepszy w łódzkim

W niedzielę (29.12) w Łęczycy odbył się turniej finałowy Pucharu Polski na szczeblu województwa łódzkiego. Osiem drużyn rywalizowało w dwóch grupach.

Po bardzo emocjonujących bojach triumfował zespół Lady Grembach Łódź, który w finale pokonał 3:1 Astorię Junior Szczerców II.

Zespół

czytaj więcej #futsalPP : Grembach najlepszy w łódzkim