Kategoria: Ekstraliga

Sztorm też rezygnuje

Foto. Adam Murzański

Kolejnym zespołem rezygnującym z ćwierćfinału Pucharu Polski jest ekstraligowy Sztorm AWFIS Gdańsk. Ten sam powód co w przypadku klubu z Wałbrzycha. Zwróćmy uwagę, że nie tylko wina leży po stronie PZPN, ale i klubów, które nie potrafią …

Wałbrzych gromi w Czechach

Foto. FC Hradec Králové ženy

W swoim trzecim sparingowym spotkaniu przygotowujące się do startu rundy wiosennej piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych podejmowały czeski FC Hradec Králové. Pokazały dobrą formę, pewnie pokonując przedstawiciela czeskiej najwyższej klasy rozgrywkowej 5:0.

19.02.2017, mecz kontrolny
AZS

Górniczki znów lepsze w sparingowych derbach

Foto. GKS Górnik Łęczna

Wczoraj mieliśmy już drugie sparingowe derby Lubelszczyzny tej zimy (ostatnio 3:1). Górnik Łęczna pokonał wczoraj w towarzyskim spotkaniu AZS PSW Biała Podlaska 5:1. Bramki zdobywały Ewelina Kamczyk (dwie), Anna Sznyrowska, Emilia Zdunek i Agnieszka Jędrzejewicz. Honorowego …

Medyk wygrał ze Slavią

Foto. Adam Murzański

Mistrz Polski Medyk Konin rozegrał wczoraj sparing z wicemistrzem Czech Slavią Praga. Po bardzo emocjonującym spotkaniu wygrał 2:1 po golach swoich snajperek Anny Gawrońskiej i Lili Kostovej.

W kolejny weekend przed Medyczkami już bój w ćwierćfinale Pucharu …

Magda Kołacz wraca do treningów

Foto. Adam Murzański

Po jesiennej kontuzji kolana bramkarki Sztorm Gdańsk Magdaleny Kołacz nie ma już śladu. Jej powrót do formy przed bardzo trudną rundą wiosenną trwa pod okiem świetnego specjalisty-trenera Mariusza Kuchty.

Pokaż znajomym:

Sobota z Pajo Cup

Foto. Olimpia Szczecin

Przed nami dwunasta edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej Kobiet – Pajo Cup 2017.

Start o 10.45 w hali sportowej przy ul. Świętoborzyców 40 w Szczecinie.

Zapraszamy!

SOBOTA (17.02.2017)

  • 11.00 A Olimpia I – Olimp Gościno
  • 11.20 A

Olimpia wygrywa sparing

Foto. Olimpia Szczecin

Olimpia Szczecin wygrała wczoraj swój ostatni sparing na zgrupowaniu w Wałbrzychu. Pokonała drugoligową Miedź Legnica 4:1.

Teraz dla ekstraligowego klubu czas na powrót do domu. W weekend już czeka nas dwunasta edycja halowego turnieju Pajo Cup.

———————-…