Strzelecki festiwal podopiecznych Aftańskiego (wideo)

czytaj więcej Strzelecki festiwal podopiecznych Aftańskiego (wideo)

Górnik wygrał bitwę o talent

 Jak podaje Stanisław Łapiński, najbardziej utalentowana piłkarka na Podlasiu zmienia barwy. Piętnastoletnia Urszula Onoszko przechodzi z Włókniarza Białystok do Górnika Łęczna. Według naszych informacji Mistrz Polski bił się o nią mi. z Czarnymi Sosnowiec.

Zawodniczka Włókniarza będzie walczyć o pierwszy

czytaj więcej Górnik wygrał bitwę o talent

AMP : Znamy grupy eliminacyjne półfinału w Warszawie

 

 Poznaliśmy grupy eliminacyjne Półfinału A (północ) futsalowych Akademickich Mistrzostw Polski. Odbędzie się od 6 do 9 lutego, a organizatorem jest AZS Uniwersytetu Warszawskiego. Najlepsze zespołu awansują do finałów (Poznań, 20-23.02.2020), gdzie już czeka AZS UAM Poznań.

czytaj więcej AMP : Znamy grupy eliminacyjne półfinału w Warszawie

Turbine Hallencup 2020 : Piąte miejsce Czarnych. Gol i triumf Mesjasz w finale

 W weekend w niemieckim Poczdamie w hali MBS Arena odbyła się ósma edycja międzynarodowego turnieju AOK Turbine Hallencup. W finale najlepsze okazały się gospodynie, pokonując w decydującym meczu austriacki SKN St. Pölten. Jedną z bramek zdobyła zawodniczka Turbine i reprezentantka

czytaj więcej Turbine Hallencup 2020 : Piąte miejsce Czarnych. Gol i triumf Mesjasz w finale

GieKSa gładko pokonała czołowy zespół Pierwszej Ligi

Po budowaniu formy na siłowni i gierkach kontrolnych GieKSa Katowice zagrała pierwszy mecz sparingowy. Na wyjeździe rywalem podopiecznych Witolda Zająca była czołowa drużyna Pierwszej Ligi – Tarnovia Tarnów. Ekstraligowiec nie pozostawił żadnych złudzeń małopolskiemu klubowi, wygrywając aż 1:7.

Hattricka ustrzeliła

czytaj więcej GieKSa gładko pokonała czołowy zespół Pierwszej Ligi