Kategoria: #WU15

#U15: Przegrana z Miedzią

foto. miedzlegnica.eu

Kierowana przez Patrycję Jankowską reprezentacja Polski U15 przegrała w meczu sparingowym z drugoligową Miedzią Legnica 1:3. Test kończył trzydniowe zgrupowanie w Wałbrzychu.

Powołane zawodniczki:

 

  1. Sara Kierul (AZS Wrocław)
  2. Klaudia Homa (AZS Wrocław)
  3. Zuzanna Radochońska (KS Sztorm Gdańsk)

Udany dwumecz z Czeszkami 

foto. Paula Duda / ŁączyNasPiłka.pl

 Udanie debiutuje nowa trener reprezentacji Polski U15 Patrycja Jankowska. Dwie wygrane z rówieśniczkami z Czech (2:1, 1:0) to cenne wyniki. W poprzednim roku nasza drużyna nie wygrała ani jednego meczu. Grała dwa spotkania międzynarodowe, zaliczając jeden …

Hałatek debiutuje 

​ 

foto. Magdala Dembińska

 

 Dorota Hałatek zadebiutowała w międzypaństwowym meczu reprezentacji Polski U15. We wtorkowym spotkaniu z reprezentacją Czech, czternastolatka zagrała w pierwszej jedenastce i przyczyniła się do zwycięstwa kadry narodowej 2-1.

Zawodniczka Polonii GKS, wystawiona na pozycji …

#U15: Jankowska wygrywa w debiucie 

foto. Zensky Fotbol

 W rozegranym we wtorek w Nachodzie spotkaniu reprezentantki Polski do lat 15 wygrały z Czeszkami 2:1. Bramki dla biało-czerwonych zdobyły Zofia Buszewska i Maria Jakubowska.

25.10.2016, Nachod
Czechy – Polska 1:2 (0:1)

Anna Subrtova 79 – Zofia Buszewska 2,

#U15: Powołania na Czechy 

foto. Adam Murzański

 Selekcjoner reprezentacji Polski U15 Patrycja Jankowska wysłała powołania na zgrupowanie w Wałbrzychu (23-27.10) oraz na dwumecz z Czechami (25.10 – Nachod, 27.10 – Wałbrzych). Lista powołanych: 

  • Marta Kaźmierczak, Oliwia Silny (UKS Bielawianka Bielawa)
  • Sara Kierul, Klaudia Homa