Z Lyonu …. do kadry Maroka!

 Jak podaje francuski Canal+ były trener Olympique Lyonnais Reynald Pedros został mianowany selekcjonerem kobiecej kadry Maroka. Rok po opuszczeniu Lyonu Pedros ma zastąpić na tym stanowisku Amerykankę Kelly Lindsey.

Królewska Marokańska Federacja Piłki Nożnej pragnie pomóc kobiecej kadrze w

czytaj więcej Z Lyonu …. do kadry Maroka!

Zgrupowanie zakończone !

Niestety, sprawdziły się nasze informacje na temat pozytywnych testów w naszej reprezentacji. Jak podał związkowy portal ŁączyNasPiłka.pl, zarażonych jest sześć zawodniczek oraz jedna osoba ze sztabu. W konsultacji z komisją medyczną PZPN podjęto decyzję o zakończeniu zgrupowania.

Polski Związek Piłki

czytaj więcej Zgrupowanie zakończone !

Z beniaminka Pierwszej Ligi do …. seniorskiej kadry. Czy leci z nami pilot ?

 Leci i to niezły. Covidowy czas sprawia, że selekcjoner Miłosz Stępiński musi podejmować bardzo ciężkie decyzje. Dość niespodziewanie w piątkowe popołudnie ogłoszono kolejne dowołanie do reprezentacji Polski. Na ostatni decydujący mecz eliminacji Mistrzostw Europy z Hiszpanią powołanie otrzymała Paulina Tomasiak

czytaj więcej Z beniaminka Pierwszej Ligi do …. seniorskiej kadry. Czy leci z nami pilot ?

Powołania na Hiszpanię

  W końcu poznaliśmy powołania krajowe na zgrupowanie i mecz eliminacji Mistrzostw Europy z Hiszpanią (1.12). Do kadry wraca Aleksandra Rompa, Dżesika Jaszek, Ewelina Kamczyk, czy Olha Zubchyk.

 Niestety oprócz Ewy Pajor zabraknie też Patrycji Balcarzak

czytaj więcej Powołania na Hiszpanię