[KADRA] : Dziś gramy Czeszkami

Już dziś w czeskim Chomutovie zagramy z Czeszkami na Letnim Stadionie.Będzie to pierwszy od marca mecz reprezentacji. Zaczynamy kluczowy dwumecz eliminacji.

Cztery dni później (22 września (wtorek)) na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej reprezentacja Polski rozegra spotkanie eliminacji Mistrzostw Europy z

czytaj więcej [KADRA] : Dziś gramy Czeszkami

Szwedki bez litości dla Węgierek. Rywalki nie przeszkadzały

 Reprezentacja Szwecji bez Lindahl, Glas, Rolfö, Larsson i Blackstenius, które z różnych powodów nie znalazły się w meczowej kadrze. Reprezentacja Węgier bez ośmiu piłkarek przebywających na kwarantannie po tym, jak w drużynie MTK Budapeszt potwierdzono przypadek zakażenia koronawirusem. Puste trybuny

czytaj więcej Szwedki bez litości dla Węgierek. Rywalki nie przeszkadzały

[KADRA] : Początek zgrupowania. Czas na Misję Euro

  W niedzielę 13 września rozpoczęło się zgrupowanie w pierwszej reprezentacji Żywcu. Teraz selekcjoner Miłosz Stępiński i jego sztab będą wdrażać plan taktyczny na dwumecz z Czeszkami. Celem minimum będą cztery punkty. Zwłaszcza, że powołano dwadzieścia sześć zawodniczek.

W piątek

czytaj więcej [KADRA] : Początek zgrupowania. Czas na Misję Euro

Nowa napastniczka w kadrze. Mamy dowołanie na Czeszki

 Kinga Kozak z GKS-u Katowice zastąpi Dżesikę Jaszek w kadrze na eliminacyjny dwumecz Mistrzostw Europy z Czeszkami. Dla młodej napastniczki będzie to debiut na zgrupowaniu seniorskiej kadry.

Przypomnijmy, że Jaszek straciła szansę na pokazanie się w kadrze pod nieobecność Pajor

czytaj więcej Nowa napastniczka w kadrze. Mamy dowołanie na Czeszki