Kategoria: Reprezentacje

#U17: Przegrywamy z Anglią

W pierwszym spotkaniu Elite Round przegrywamy z gospodyniami 0:2, oddając tylko jeden strzał na bramkę przeciwniczek…

W drugim spotkaniu w naszej grupie Niemki wygrały 3:1 z Włoszkami. Źle się to już układa dla nas już od początku. Okazję do rehabilitacji …

#U17 : Anglia vs Polska LIVE

Elite Round Mistrzostw Europy
25.03.2017, AFC Telford Stadium
Anglia vs Polska

relacja LIVE z meczu

Skład Polek: Matysiak – Stasiak, Sirant, Helińska, Olejarczyk, Maciążka, Achcińska, Filipczak, Legowski, Węcławek, Jedlińska

Pokaż znajomym:

#U17 : Zaczynamy Elite Round w Anglii

Fot. Paula Duda / ŁączyNasPiłka.pl

Reprezentacja Polski do lat 17 pod wodzą Niny Patalon rozpoczyna dziś turniej elite round Mistrzostw Europy w Anglii. Mamy arcytrudną grupą. Trafiliśmy na gospodynie, Włoszki i Niemki.
Pod wodzą Niny Patalon nie przebrnęliśmy jeszcze nigdy …

Ranking FIFA :Niemki liderem, Polki bez zmian 

foto. Evima Sport

FIFA opublikowała nowy ranking reprezentacji. Niemki zostały liderem, Polki bez zmian na 31 pozycji. Uciekają nam Tajki, a goni Irlandia.

Pełny ranking

Pokaż znajomym:

U16 : Powołania na UEFA Development Tournament

fot. Dariusz Walory

Trener reprezentacji Polski kobiet do lat 16 Nina Patalon przedstawiła listę zawodniczek powołanych na UEFA Development Tournament. Odbędzie się on w dniach 5-11 kwietnia w województwie łódzkim.

Powołane:  

1. Marta Kaźmierczak (UKS Bielawianka Bielawa)
2. Oliwia Silny …

U17 : Zmiany w kadrowe przed turniejem

Trener reprezentacji Polski kobiet do lat 17 Nina Patalon poinformowała o zmianie w liście zawodniczek powołanych na turniej Elite Round kwalifikacji mistrzostw Europy. Miejsce Jessiki Pluty zajęła Julia Maskiewicz z AZS Wrocław.

Polki zagrają z Anglią (25.03, godz. 14:00), z …

Kadra U19 : Na podbój Macedonii !

Foto. WU19

Reprezentacja Polski U19 pod wodzą Marcina Kasprowicza poleci do Macedonii na dwumecz ze swoimi rówieśniczkami. Zgrupowanie szkoleniowe odbędzie się w dniach od 3 do 10 kwietnia w Wesołej/koło Warszawy oraz w Skopje w Macedonii. Zostanie rozegrany tam dwumecz z tamtejszą …

Powołania na Finlandię i Białoruś

Fot. evima sports

 Selekcjoner reprezentacji Polski kobiet Miłosz Stępiński powołał dwadzieścia zawodniczek na najbliższe mecze towarzyskie z Finlandią w Pruszkowie (7 kwietnia) oraz z Białorusią w Mińsku (11 kwietnia).

Zgrupowanie rozpocznie się 3 kwietnia w Pruszkowie. W piątek 7 …