[Hiszpania]: Widowisko w w Murci! Gol Zaremby ozdobą meczu [WIDEO]
Liga F Ligi Polki na Świecie Świat

[Hiszpania]: Widowisko w w Murci! Gol Zaremby ozdobą meczu [WIDEO]

 Costa Adeje Tenerife Egatesa notuje kolejne efektowne zwycięstwo w hiszpańskiej Moeve Liga F. W starciu z beniaminkiem Alhama CF drużyna z Wysp Kanaryjskich wygrała aż 0:4, a ozdobą meczu został fenomenalny gol przewrotką Aleksandry Zaremby.

Spotkanie na stadionie Francisco Artés Carrasco w Murcii od pierwszych minut przebiegało pod dyktando przyjezdnych, które narzuciły swój rytm gry i konsekwentnie budowały przewagę. Gospodynie próbowały odpowiadać bezpośrednimi atakami, jednak solidna defensywa Tenerife skutecznie je powstrzymywała.

Pierwszy cios padł jeszcze w pierwszej połowie – w 38. minucie Aithiara wykorzystała prostopadłe podanie i pewnym strzałem otworzyła wynik. Po przerwie prowadzenie podwyższyła Carlota, uderzając mocno zza pola karnego po błędzie obrony rywalek.

Końcówka meczu należała już całkowicie do zespołu z Teneryfy. Najpierw swoją pierwszą bramkę w rozgrywkach zdobyła Paulina Gramaglia, a chwilę później stadion eksplodował zachwytem. Aleksandra Zaremba, reprezentantka Polski, popisała się spektakularną przewrotką, ustalając wynik spotkania na 0:4.

Było to drugie z rzędu wyjazdowe zwycięstwo Tenerife, które nie tylko imponuje skutecznością, ale także solidnością w defensywie – po raz kolejny zachowując czyste konto. Drużyna Edera Maestre’a potwierdziła, że na początku sezonu znajduje się w wysokiej formie i może być jednym z najciekawszych zespołów ligi.

Joanna Kalinowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

error: Content is protected !!