Podział punktów w Radomiu
I liga Polska

W sobotę, 21 września, w ramach szóstej kolejki Orlen Pierwszej Ligi, Hydrotruck Sportowa Czwórka Radom zremisowała 1:1 z KKP Bydgoszcz. Choć radomianki były uznawane za faworytki, przyjezdne z Bydgoszczy postawili twarde warunki, a spotkanie zakończyło się remisem, który nie zadowolił żadnej z drużyn.

Mecz od początku zapowiadał się emocjonująco. Choć to radomianki miały przewagę w statystykach i oczekiwaniach przedmeczowych, KKP Bydgoszcz w pierwszej połowie skutecznie się bronił, a nawet stworzył groźne sytuacje. W 29. minucie sędzia podyktowała pierwszy rzut karny dla bydgoszczanek, jednak Szumska przestrzeliła nad poprzeczką.

Niedługo potem, w 36. minucie, sędzia wskazał na wapno po raz drugi, a tym razem Patrycja Świątek nie dała już szans bramkarce z Radomia i KKP objęło prowadzenie.

Zespół z Radomia szybko odpowiedział. W 45. minucie Oliwia Bida wykorzystała zamieszanie pod bramką rywalek i doprowadziła do wyrównania, dając nadzieję kibicom gospodarzy na przechylenie szali zwycięstwa.

Druga połowa przyniosła wiele walki, ale żadna z drużyn nie zdołała już trafić do siatki. Hydrotruck Radom próbował przeważyć mecz na swoją korzyść, jednak dobrze zorganizowana obrona KKP Bydgoszcz nie dopuściła do zmiany wyniku. Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów, co było rozczarowaniem dla radomianek, które liczyły na pełną zdobycz.

Hydrotruck Sportowa Czwórka Radom – KKP Bydgoszcz 1:1 (1:1)
0:1 Patrycja Świątek (36, karny), 1:1 Oliwia Bida (45).