Fenerbahçe rozgromiło rywala, a Dżesika Jaszek z debiutanckim hat-trickiem!
Ligi Polki na Świecie Świat

W drugiej kolejce tureckiej Super League Fenerbahçe Petrol Ofisi zdominowało rywala, rozbijając na własnym boisku drużynę Çekmeköy Bilgidoğa Sportif aż 13:0. Mecz zapisał się w historii nie tylko dzięki imponującemu wynikowi, ale również za sprawą znakomitego występu Dżesiki Jaszek, która trzykrotnie wpisała się na listę strzelczyń.

Polska napastniczka weszła na boisko po przerwie i już w 47. minucie zdobyła swoją pierwszą bramkę w barwach Fenerbahçe. Na tym nie poprzestała, dobijając rywalki kolejnymi trafieniami w 77. i 86. minucie, co zapewniło jej hat-tricka w drugim ligowym występie.

Fenerbahçe, będące w doskonałej formie, wysyła jasny sygnał, że będzie poważnym kandydatem do mistrzostwa w tym sezonie. Z kolei dla Dżesiki Jaszek to wymarzony start w nowej drużynie, który z pewnością podniesie jej pewność siebie na kolejne mecze.

Już za tydzień, w niedzielę, Fenerbahçe czeka kolejny sprawdzian – tym razem na wyjeździe zmierzą się z Ünye Kadın Spor Kulübü, gdzie będą kontynuować swoją dominację w lidze.