[U19]: Gładkie wygrane z Bośnią
Kadra A Reprezentacje Świat

Reprezentacja Polski kobiet do lat 19 zanotowała dwa imponujące zwycięstwa nad rówieśniczkami z Bośni i Hercegowiny w meczach towarzyskich. Podopieczne Marcina Kasprowicza najpierw rozgromiły rywalki 7:0, a w rewanżu pewnie wygrały 4:1, potwierdzając swoją dominację na boisku.

Polska WU-19 – Bośnia i Hercegowina WU-19 7:0 (3:0)

W pierwszym meczu Polki były bezkonkurencyjne, a na listę strzelczyń wpisało się aż siedem różnych zawodniczek. Zuzanna Grzywińska już w 3. minucie otworzyła wynik, a kolejne gole zdobyły Oliwia Zgoda, Aisha Nsangou, Aleksandra Bogucka, Julia Gutowska, Inez Sikora i Amelia Majtczak, która zamknęła bramkową kanonadę w 83. minucie.

Polska WU-19 – Bośnia i Hercegowina WU-19 4:1

W drugim spotkaniu reprezentantki Polski ponownie okazały się lepsze, tym razem zwyciężając 4:1. Gole strzeliły Julia Przybył, Gabriela Lewicka, Aisha Nsangou oraz Emilia Sobierajska.

Polki z pewnością w świetnym nastroju kończą serię towarzyskich meczów i mogą z optymizmem patrzeć na kolejne wyzwania.