Lech Poznań rozbija Hydrotruck Radom!
I liga Polska

Lech Poznań UAM z przytupem rozpoczął sezon 2024/2025 Orlen 1. Ligi, miażdżąc Hydrotruck/Sportową Czwórkę Radom 6:0. To była prawdziwa dominacja od pierwszego gwizdka, a Kolejorz od razu pokazał, że walka o awans do Ekstraligi będzie w tym sezonie priorytetem.

Już w 8. minucie Zofia Porada otworzyła wynik po zamieszaniu w polu karnym. Lechitki szybko zyskały przewagę, którą pod koniec pierwszej połowy podwyższyła Matylda Kościelak. Po przerwie dominacja poznanianek była jeszcze wyraźniejsza. Małgorzata Jurek strzeliła trzeciego gola, a Kościelak i Marika Purgacz, która zdobyła dwa gole, dopełniły dzieła zniszczenia.

Lech Poznań UAM pokazał swoją siłę i gotowość do walki o najwyższe cele, rozpoczynając sezon od imponującego zwycięstwa.