Gol Agaty Tarczyńskiej – Polki w Bundeslidze
Frauen Bundesliga Ligi

Czwarta kolejka Bundesligi za nami. Jak radziły sobie nasze reprezentantki?

Swoją pierwszą bramkę w BL dla Werderu zdobyła Agata Tarczyńska. Mimo iż otworzyła wynik spotkania to jednak jej drużyna w drugiej połowie straciła trzy gole i ostatecznie przegrała z Hoffenheim 1-3. Polka grała 90 minut.

Katarzyna Kiedrzynek z kolejnym czystym kontem, a jej Wolfsburg bez problemów pokonał Bayer Leverkusen 4-0. Bramkarka na boisku spędziła co oczywiste 90 minut. Sylwia Matysik z Bayeru poza składem z powodu kontuzji łydki.

90 minut grała Agnieszka Winczo, ale jej SV Meppen uległo Eintrachtowi Frankfurt 0-4.

W “polskim” meczu pomiędzy SC Sand z Patrycją Balcerzak a Turbine Potsdam z Małgorzatą Mesjasz górą ta druga. Faworyt wygrał 3-0. Obie Polki rozegrały pełne 90 minut.