DRUGA LIGA grupa południowa

miejsceklubrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1Bielawianka Bielawa82422-4
2Respekt Myślenice92234-8
3Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski92032-5
4Śląsk II Wrocław81922-5
5Pogoń Zduńska Wola81311-12
6Sokół Kolbuszowa Dolna81311-25
7Unia Lublin81014-13
8Wanda Kraków988-17
9Podgórze Kraków9722-21
10Prądniczanka Kraków969-27
11KSP Kielce968-17
12Ziemia Lubińska 701-40

 


 
 Kolejka 1. – 14/15 sierpnia
Podgórze KrakówBielawianka Bielawa0:4
Pogoń Zduńska WolaPrądniczanka Kraków1:0
KSP KielceSokół Kolbuszowa Dolna1:3
Ostrovia 1909 Ostrów WielkopolskiUnia Lublin2:2
Ziemia Lubińska Respekt Myślenice0:2
Wanda KrakówŚląsk II Wrocław1:2
 
 
Kolejka 2. – 21/22 sierpnia
Bielawianka BielawaŚląsk II Wrocław2:0
Respekt MyśleniceWanda Kraków5:0
Unia LublinZiemia Lubińska 18 września
Sokół Kolbuszowa DolnaOstrovia 1909 Ostrów Wielkopolski0:4
Prądniczanka KrakówKSP Kielce2:1
Podgórze KrakówPogoń Zduńska Wola1:2

 

 Kolejka 3. – 28/29 sierpnia
Pogoń Zduńska WolaBielawianka Bielawa1:4
KSP KielcePodgórze Kraków3:1
Ostrovia 1909 Ostrów WielkopolskiPrądniczanka Kraków8:0
Ziemia Lubińska Sokół Kolbuszowa Dolna0:3
Wanda KrakówUnia Lublin1:2
Śląsk II WrocławRespekt Myślenice1:1

 

Kolejka 4. – 4/5 września

Bielawianka BielawaRespekt Myślenice3:1
Unia LublinŚląsk II Wrocław0:2
Sokół Kolbuszowa DolnaWanda Kraków2:2
Prądniczanka KrakówZiemia Lubińska 4:0
Podgórze KrakówOstrovia 1909 Ostrów Wielkopolski1:1
Pogoń Zduńska WolaKSP Kielce2:0

 

Kolejka 5. – 11/12 września
KSP KielceBielawianka Bielawa1:2
Ostrovia 1909 Ostrów WielkopolskiPogoń Zduńska Wola1:0
Ziemia Lubińska Podgórze Kraków0:13
Wanda KrakówPrądniczanka Kraków2:1
Śląsk II WrocławSokół Kolbuszowa Dolna7:0
Respekt MyśleniceUnia Lublin3:1

 

Kolejka 6. – 24/25 września
Bielawianka BielawaUnia Lublin2:1
Sokół Kolbuszowa DolnaRespekt Myślenice0:7
Prądniczanka KrakówŚląsk II Wrocław1:3
Podgórze KrakówWanda Kraków1:0
Pogoń Zduńska WolaZiemia Lubińska 4:1
KSP KielceOstrovia 1909 Ostrów Wielkopolski0:1

 

Kolejka 7. – 2/3 października
Ostrovia 1909 Ostrów WielkopolskiBielawianka Bielawa0:2
Ziemia Lubińska KSP Kielce0:2
Unia KrakówPogoń Zduńska Wola1:1
Śląsk II WrocławPodgórze Kraków2:0
Respekt MyślenicePrądniczanka Kraków6:0
Widok LublinSokół Kolbuszowa Dolna0:1

 

Kolejka 8. – 9/10 października
Bielawianka BielawaSokół Kolbuszowa Dolna3:0
Prądniczanka KrakówUnia Lublin0:4
Podgórze KrakówRespekt Myślenice3:5
Pogoń Zduńska WolaŚląsk II Wrocław23.10 (15:00)
KSP KielceWanda Kraków0:1
Ostrovia 1909 Ostrów WielkopolskiZiemia Lubińska 12:0

 

 Kolejka 9. – 16/17 października
Ziemia Lubińska Bielawianka Bielawa
przerwany z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Wanda KrakówOstrovia 1909 Ostrów Wielkopolski0:3
Śląsk II WrocławKSP Kielce5:0
Respekt MyślenicePogoń Zduńska Wola4:0
Unia LublinPodgórze Kraków4:2
Sokół Kolbuszowa DolnaPrądniczanka Kraków2:1

 

Kolejka 10. – 30/31 października
Bielawianka BielawaPrądniczanka Kraków 
Podgórze KrakówSokół Kolbuszowa Dolna 
Pogoń Zduńska WolaUnia Lublin 
KSP KielceRespekt Myślenice 
Ostrovia 1909 Ostrów WielkopolskiŚląsk II Wrocław 
Ziemia Lubińska Wanda Kraków 

 

Kolejka 11. – 6/7 listopada
Wanda KrakówBielawianka Bielawa 
Śląsk II WrocławZiemia Lubińska  
Respekt MyśleniceOstrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 
Unia LublinKSP Kielce 
Sokół Kolbuszowa DolnaPogoń Zduńska Wola 
Prądniczanka KrakówPodgórze Kraków 

 

Kolejka 12.
Bielawianka BielawaPodgórze Kraków 
Prądniczanka KrakówPogoń Zduńska Wola 
Sokół Kolbuszowa DolnaKSP Kielce 
Unia LublinOstrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 
Respekt MyśleniceZiemia Lubińska  
Śląsk II WrocławWanda Kraków 

 

Kolejka 13.
Śląsk II WrocławBielawianka Bielawa 
Wanda KrakówRespekt Myślenice 
Ziemia Lubińska Unia Lublin 
Ostrovia 1909 Ostrów WielkopolskiSokół Kolbuszowa Dolna 
KSP KielcePrądniczanka Kraków 
Pogoń Zduńska WolaPodgórze Kraków 

 

 Kolejka 14.
Bielawianka BielawaPogoń Zduńska Wola 
Podgórze KrakówKSP Kielce 
Prądniczanka KrakówOstrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 
Sokół Kolbuszowa DolnaZiemia Lubińska  
Unia LublinWanda Kraków 
Respekt MyśleniceŚląsk II Wrocław 

 

Kolejka 15.
Respekt MyśleniceBielawianka Bielawa 
Śląsk II WrocławUnia Lublin 
Wanda KrakówSokół Kolbuszowa Dolna 
Ziemia LubińskaPrądniczanka Kraków 
Ostrovia 1909 Ostrów WielkopolskiPodgórze Kraków 
KSP KielcePogoń Zduńska Wola 

 

 Kolejka 16.
Bielawianka BielawaKSP Kielce 
Pogoń Zduńska WolaOstrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 
Podgórze KrakówZiemia Lubińska  
Prądniczanka KrakówWanda Kraków 
Sokół Kolbuszowa DolnaŚląsk II Wrocław 
Unia LublinRespekt Myślenice 

 

Kolejka 17.
Unia LublinBielawianka Bielawa 
Respekt MyśleniceSokół Kolbuszowa Dolna 
Śląsk II WrocławPrądniczanka Kraków 
Wanda KrakówPodgórze Kraków 
Ziemia Lubińska Pogoń Zduńska Wola 
Ostrovia 1909 Ostrów WielkopolskiKSP Kielce 

 

 Kolejka 18.
Bielawianka BielawaOstrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 
KSP KielceZiemia Lubińska  
Pogoń Zduńska WolaWanda Kraków 
Podgórze KrakówŚląsk II Wrocław 
Prądniczanka KrakówRespekt Myślenice 
Sokół Kolbuszowa DolnaUnia Lublin 

 

Kolejka 19.
Sokół Kolbuszowa DolnaBielawianka Bielawa 
Unia LublinPrądniczanka Kraków 
Respekt MyślenicePodgórze Kraków 
Śląsk II WrocławPogoń Zduńska Wola 
Wanda KrakówKSP Kielce 
Ziemia Lubińska Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 

 

Kolejka 20.
Bielawianka BielawaZiemia Lubińska  
Ostrovia 1909 Ostrów WielkopolskiWanda Kraków 
KSP KielceŚląsk II Wrocław 
Pogoń Zduńska WolaRespekt Myślenice 
Podgórze KrakówUnia Lublin 
Prądniczanka KrakówSokół Kolbuszowa Dolna 

 

Kolejka 21.
Prądniczanka KrakówBielawianka Bielawa 
Sokół Kolbuszowa DolnaPodgórze Kraków 
Unia LublinPogoń Zduńska Wola 
Respekt MyśleniceKSP Kielce 
Śląsk II WrocławOstrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 
Wanda KrakówZiemia Lubińska  

 

 Kolejka 22.
Bielawianka BielawaWanda Kraków 
Ziemia Lubińska Śląsk II Wrocław 
Ostrovia 1909 Ostrów WielkopolskiRespekt Myślenice 
KSP KielceUnia Lublin 
Pogoń Zduńska WolaSokół Kolbuszowa Dolna 
Podgórze KrakówPrądniczanka Kraków
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: