DRUGA LIGA grupa północna

miejsceklubrozegrane spotkaniazdobyte punktyrozegrane spotkania
1WAP Włocławek92235-8
2UKS SMS III Łódź92141-26
3Marcus Gdynia82135-11
4Medyk II Konin91828-22
5Warta Gorzów Wielkopolski91821-13
6Unifreeze Górzno91537-19
7Włókniarz Białystok91218-27
8Loczki Wyszków91121-25
9Praga Warszawa91022-25
10GSS Grodzisk Wielkopolski948-28
11KU-AZS UW Warszawa9311-42
12KS Raszyn819-40

 


 Kolejka 1. – 14/15 sierpnia
Warta Gorzów WielkopolskiGSS Grodzisk Wielkopolski5:1
Marcus GdyniaUnifreeze Górzno3:2
Praga WarszawaWłókniarz Białystok1:2
KU-AZS UW WarszawaWAP Włocławek3:4
Medyk II KoninLoczki Wyszków3:2
UKS SMS III ŁódźKS Raszyn12:0
 
 
 Kolejka 2. – 21/22 sierpnia
GSS Grodzisk WielkopolskiKS Raszyn3:2
Loczki WyszkówUKS SMS III Łódź2:3
WAP WłocławekMedyk II Konin5:2
Włókniarz BiałystokKU-AZS UW Warszawa1:0
Unifreeze GórznoPraga Warszawa2:1
Warta Gorzów WielkopolskiMarcus Gdynia1:2

 

 Kolejka 3. – 28/29 sierpnia
Marcus GdyniaGSS Grodzisk Wielkopolski3:0 vo
Praga WarszawaWarta Gorzów Wielkopolski3:1
KU-AZS UW WarszawaUnifreeze Górzno1:11
Medyk II KoninWłókniarz Białystok3:1
UKS SMS III ŁódźWAP Włocławek0:6
KS RaszynLoczki Wyszków3:5

 

 Kolejka 4. – 4/5 września
GSS Grodzisk WielkopolskiLoczki Wyszków2:2
WAP WłocławekKS Raszyn4:0
Włókniarz BiałystokUKS SMS III Łódź4:5
Unifreeze GórznoMedyk II Konin5:3
Warta Gorzów WielkopolskiKU-AZS UW Warszawa1:0
Marcus GdyniaPraga Warszawa8:2

 

Kolejka 5. – 11/12 września
Praga WarszawaGSS Grodzisk Wielkopolski4:0
KU-AZS UW WarszawaMarcus Gdynia0:5
Medyk II KoninWarta Gorzów Wielkopolski4:0
UKS SMS III ŁódźUnifreeze Górzno3:2
KS RaszynWłókniarz Białystok2:3
Loczki WyszkówWAP Włocławek2:2

 

Kolejka 6. – 25/26 września
GSS Grodzisk WielkopolskiWAP Włocławek0:1
Włókniarz BiałystokLoczki Wyszków1:3
Unifreeze GórznoKS Raszyn9:0
Warta Gorzów WielkopolskiUKS SMS III Łódź6:0
Marcus GdyniaMedyk II Konin4:1
Praga WarszawaKU-AZS UW Warszawa6:2

 

Kolejka 7. – 2/3 października
 GSS Grodzisk WielkopolskiKU-AZS UW Warszawa1:3
Medyk II KoninPraga Warszawa4:2
UKS SMS III ŁódźMarcus Gdynia4:3
KS RaszynWarta Gorzów Wielkopolski1:3
Loczki WyszkówUnifreeze Górzno2:1
WAP WłocławekWłókniarz Białystok9:0

 

 Kolejka 8. – 9/10 października
GSS Grodzisk WielkopolskiWłókniarz Białystok0:3
Unifreeze GórznoWAP Włocławek0:4
Warta Gorzów WielkopolskiLoczki Wyszków3:2
Marcus GdyniaKS Raszyngoście nie dojechali
Praga WarszawaUKS SMS III Łódź3:4
KU-AZS UW WarszawaMedyk II Konin3:2

 

Kolejka 9. – 16/17 października
Medyk II KoninGSS Grodzisk Wielkopolski5:1
UKS SMS III ŁódźKU-AZS UW Warszawa10:0
KS RaszynPraga Warszawa1:1
Loczki WyszkówMarcus Gdynia1:7
WAP WłocławekWarta Gorzów Wielkopolski0:1
Włókniarz BiałystokUnifreeze Górzno3:4

 

Kolejka 10. – 30/31 października
GSS Grodzisk WielkopolskiUnifreeze Górzno 
Warta Gorzów WielkopolskiWłókniarz Białystok 
Marcus GdyniaWAP Włocławek 
Praga WarszawaLoczki Wyszków 
KU-AZS UW WarszawaKS Raszyn 
Medyk II KoninUKS SMS III Łódź 

 

 Kolejka 11. – 6/7 listopada
UKS SMS III ŁódźGSS Grodzisk Wielkopolski 
KS RaszynMedyk II Konin 
Loczki WyszkówKU-AZS UW Warszawa 
WAP WłocławekPraga Warszawa 
Włókniarz BiałystokMarcus Gdynia 
Unifreeze GórznoWarta Gorzów Wielkopolski 

 

Kolejka 12.
GSS Grodzisk WielkopolskiWarta Gorzów Wielkopolski 
Unifreeze GórznoMarcus Gdynia 
Włókniarz BiałystokPraga Warszawa 
WAP WłocławekKU-AZS UW Warszawa 
Loczki WyszkówMedyk II Konin 
KS RaszynUKS SMS III Łódź 

 

Kolejka 13.
KS RaszynGSS Grodzisk Wielkopolski 
UKS SMS III ŁódźLoczki Wyszków 
Medyk II KoninWAP Włocławek 
KU-AZS UW WarszawaWłókniarz Białystok 
Praga WarszawaUnifreeze Górzno 
Marcus GdyniaWarta Gorzów Wielkopolski 

 

Kolejka 14.
GSS Grodzisk WielkopolskiMarcus Gdynia 
Warta Gorzów WielkopolskiPraga Warszawa 
Unifreeze GórznoKU-AZS UW Warszawa 
Włókniarz BiałystokMedyk II Konin 
WAP WłocławekUKS SMS III Łódź 
Loczki WyszkówKS Raszyn 

 

Kolejka 15.
Loczki WyszkówGSS Grodzisk Wielkopolski 
KS RaszynWAP Włocławek 
UKS SMS III ŁódźWłókniarz Białystok 
Medyk II KoninUnifreeze Górzno 
KU-AZS UW WarszawaWarta Gorzów Wielkopolski 
Praga WarszawaMarcus Gdynia 

 

Kolejka 16.
GSS Grodzisk WielkopolskiPraga Warszawa 
Marcus GdyniaKU-AZS UW Warszawa 
Warta Gorzów WielkopolskiMedyk II Konin 
Unifreeze GórznoUKS SMS III Łódź 
Włókniarz BiałystokKS Raszyn 
WAP WłocławekLoczki Wyszków 

 

Kolejka 17.
WAP WłocławekGSS Grodzisk Wielkopolski 
Loczki WyszkówWłókniarz Białystok 
KS RaszynUnifreeze Górzno 
UKS SMS III ŁódźWarta Gorzów Wielkopolski 
Medyk II KoninMarcus Gdynia 
KU-AZS UW WarszawaPraga Warszawa 

 

Kolejka 18.
GSS Grodzisk WielkopolskiKU-AZS UW Warszawa 
Praga WarszawaMedyk II Konin 
Marcus GdyniaUKS SMS III Łódź 
Warta Gorzów WielkopolskiKS Raszyn 
Unifreeze GórznoLoczki Wyszków 
Włókniarz BiałystokWAP Włocławek 

 

Kolejka 19.
Włókniarz BiałystokGSS Grodzisk Wielkopolski 
WAP WłocławekUnifreeze Górzno 
Loczki WyszkówWarta Gorzów Wielkopolski 
KS RaszynMarcus Gdynia 
UKS SMS III ŁódźPraga Warszawa 
Medyk II KoninKU-AZS UW Warszawa 

 

Kolejka 20.
GSS Grodzisk WielkopolskiMedyk II Konin 
KU-AZS UW WarszawaUKS SMS III Łódź 
Praga WarszawaKS Raszyn 
Marcus GdyniaLoczki Wyszków 
Warta Gorzów WielkopolskiWAP Włocławek 
Unifreeze GórznoWłókniarz Białystok 

 

Kolejka 21.
Unifreeze GórznoGSS Grodzisk Wielkopolski 
Włókniarz BiałystokWarta Gorzów Wielkopolski 
WAP WłocławekMarcus Gdynia 
Loczki WyszkówPraga Warszawa 
KS RaszynKU-AZS UW Warszawa 
UKS SMS III ŁódźMedyk II Konin 

 

Kolejka 22.
GSS Grodzisk WielkopolskiUKS SMS III Łódź 
Medyk II KoninKS Raszyn 
KU-AZS UW WarszawaLoczki Wyszków 
Praga WarszawaWAP Włocławek 
Marcus GdyniaWłókniarz Białystok 
Warta Gorzów WielkopolskiUnifreeze Górzno
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: