klubrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1Sukces Gmina Oleśnica113362:2
2AZS III Wrocław112542:14
3Czarni Jelcz Laskowice91414:16
4UKS Bierutów101215:26
5Polonia Środa Śląska101113:21
6KS Oława10916:18
71 KS Ślęża Wrocław11914:37
8Kolektyw Radwanice10311:52

Kolejka 1 – 3-4 września
Pauza: Kolektyw Radwanice.
UKS Bierutów 2-3 Ślęza Wrocław 4 września, 10:00
Sukces Gmina Oleśnica 10-0 AZS III Wrocław 3 września, 15:00
Polonia Środa Śląska 0-3 Czarni Jelcz-Laskowice 3 września, 14:00
KS Oława Żak Wrocław
goście wycofali się przed pierwszym terminem meczu (25 września, 11:00)
 

Kolejka 2 – 10-11 września

Czarni Jelcz-Laskowice 0-0 KS Oława 11 września, 16:00
Ślęza Wrocław 0-9 Sukces Gmina Oleśnica 11 września, 11:00
Kolektyw Radwanice 3-6 UKS Bierutów 11 września, 16:00
Polonia Środa Śląska 0-2 AZS III Wrocław 11 września, 11:00
 

Kolejka 3 – 17-18 września

Pauza: Czarni Jelcz-Laskowice, UKS Bierutów.
Sukces Gmina Oleśnica 3-0 Kolektyw Radwanice 18 września, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Polonia Środa Śląska 4-4 Ślęza Wrocław 17 września, 16:00
KS Oława 2-4 AZS III Wrocław 18 września, 11:00
 

Kolejka 4 – 1-2 października

Pauza: AZS III Wrocław, Czarni Jelcz-Laskowice.
Ślęza Wrocław 0-1 KS Oława 1 października, 10:00
Kolektyw Radwanice 3-4 Polonia Środa Śląska 2 października, 16:00
UKS Bierutów 1-6 Sukces Gmina Oleśnica 1 października, 14:00
 

Kolejka 5 – 8-9 października

Pauza: Sukces Gmina Oleśnica, Ślęza Wrocław.
Polonia Środa Śląska 1-2 UKS Bierutów 9 października, 11:00
KS Oława 11-2 Kolektyw Radwanice 9 października, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 1-7 AZS III Wrocław 9 października, 11:00
 

Kolejka 6 – 22-23 października

Pauza: AZS III Wrocław, Kolektyw Radwanice.
Ślęza Wrocław 1-3 Czarni Jelcz-Laskowice 22 października, 10:00
UKS Bierutów 0-0 KS Oława 22 października, 14:00
Sukces Gmina Oleśnica 4-0 Polonia Środa Śląska 22 października, 11:00
 

Kolejka 7 – 29-30 października

Pauza: UKS Bierutów, Polonia Środa Śląska.
KS Oława 0-3 Sukces Gmina Oleśnica 30 października, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 3-0 Kolektyw Radwanice 30 października, 11:00
AZS III Wrocław 6-0 Ślęza Wrocław 30 października, 14:30
 

Kolejka 8 – 5-6 listopada

Pauza: Ślęza Wrocław, Sukces Gmina Oleśnica.
Kolektyw Radwanice 0-13 AZS III Wrocław 5 listopada, 15:00
UKS Bierutów 2-2 Czarni Jelcz-Laskowice 5 listopada, 14:00
Polonia Środa Śląska 2-0 KS Oława 6 listopada, 11:00
 

Kolejka 9 – 12-13 listopada

Pauza: KS Oława, Polonia Środa Śląska.
Czarni Jelcz-Laskowice 1-3 Sukces Gmina Oleśnica 12 listopada, 11:00
AZS III Wrocław 3-0 UKS Bierutów 11 listopada, 14:30
Kolektyw Radwanice 2-1 Ślęza Wrocław 9 listopada, 18:00
 

Kolejka 10 – 18-19 marca

Pauza: Kolektyw Radwanice, KS Oława.
Ślęza Wrocław 1-1 UKS Bierutów 18 marca, 10:00
na Stadionie Piłkarskim Zakrzów
AZS III Wrocław 0-1 Sukces Gmina Oleśnica 1 kwietnia, 15:30
Czarni Jelcz-Laskowice Polonia Środa Śląska 13 maja, 16:00

 

 

Kolejka 11 – 25-26 marca
AZS III Wrocław 0-0 Polonia Środa Śląska 21 marca, 19:00
KS Oława 0-1 Czarni Jelcz-Laskowice 2 kwietnia, 11:00
Sukces Gmina Oleśnica 7-0 Ślęza Wrocław 25 marca, 13:30
UKS Bierutów 1-0 Kolektyw Radwanice 25 marca, 16:30
 

 

Kolejka 12 – 8-9 kwietnia

Pauza: Czarni Jelcz-Laskowice, UKS Bierutów.
Kolektyw Radwanice 0-8 Sukces Gmina Oleśnica  
Ślęza Wrocław 2-0 Polonia Środa Śląska  
AZS III Wrocław 4-0 KS Oława
 

 

Kolejka 13 – 22-23 kwietnia

Pauza: AZS III Wrocław, Czarni Jelcz-Laskowice.
KS Oława 2-2 Ślęza Wrocław  
Polonia Środa Śląska 2-1 Kolektyw Radwanice  
Sukces Gmina Oleśnica 7-0 UKS Bierutów
 

Kolejka 14 – 3 maja

Pauza: Ślęza Wrocław, Sukces Gmina Oleśnica.
UKS Bierutów Polonia Środa Śląska  20 maja 18:00
Kolektyw Radwanice 1-2 KS Oława  3 maj 16:00
AZS III Wrocław 3-0 Czarni Jelcz-Laskowice
 

Kolejka 15 – 6-7 maja

Pauza: Kolektyw Radwanice, AZS III Wrocław.
Czarni Jelcz-Laskowice 1-2 Ślęza Wrocław  
KS Oława 0-1 UKS Bierutów  
Polonia Środa Śląska 0-5 Sukces Gmina Oleśnica
 

 

Kolejka 16 – 19 maja

Pauza: Polonia Środa Śląska, UKS Bierutów.
Sukces Gmina Oleśnica KS Oława
Kolektyw Radwanice Czarni Jelcz-Laskowice
Ślęza Wrocław AZS III Wrocław
 

Kolejka 17 – 27-28 maja

Pauza: Ślęza Wrocław, Sukces Gmina Oleśnica.
AZS III Wrocław Kolektyw Radwanice
Czarni Jelcz-Laskowice UKS Bierutów
KS Oława Polonia Środa Śląska
 

Kolejka 18 – 3-4 czerwca

Pauza: Polonia Środa Śląska, KS Oława.
Ślęza Wrocław Kolektyw Radwanice
Sukces Gmina Oleśnica Czarni Jelcz-Laskowice
UKS Bierutów AZS III Wrocław