klubrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1UKS Bielawianka Bielawa61831:3
2LUKS Ziemia Lubińska71316:18
3Victoria Aglomeracja Wałbrzyska71319:14
4Orlik Jelenia Góra 61017:10
5MKS Polonia Świdnica7821:13
6Piast Nowa Ruda679:14
7Chrobry Głogów635:21
8PKSK Gminy Udanin713:37

Kolejka 1 – 10-11 września
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 1-1 Chrobry Głogów 11 września, 16:00
Bielawianka Bielawa 7-1 Ziemia Lubińska Czerniec 10 września, 12:00
Polonia Świdnica 3-3 Akademia Orlik Jelenia Góra 11 września, 11:00
Grom Udanin 1-4 Piast Nowa Ruda 11 września, 14:00
 

Kolejka 2 – 17-18 września

Chrobry Głogów 1-1 Piast Nowa Ruda 18 września, 16:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 3-0 Grom Udanin 18 września, 14:00
Ziemia Lubińska Czerniec 2-1 Polonia Świdnica 17 września, 12:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 2-4 Bielawianka Bielawa 12 października, 16:30
w pierwotnym terminie (18 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
 

Kolejka 3 – 1-2 października

Bielawianka Bielawa 3-0 Chrobry Głogów 30 września, 17:30
Polonia Świdnica 3-5 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 2 października, 11:00
Grom Udanin 0-4 Ziemia Lubińska Czerniec 1 października, 11:00
Piast Nowa Ruda 1-0 Akademia Orlik Jelenia Góra 2 października, 14:00
 

Kolejka 4 – 8-9 października

Chrobry Głogów 1-3 Akademia Orlik Jelenia Góra 8 października, 11:00
Ziemia Lubińska Czerniec 3-3 Piast Nowa Ruda 8 października, 12:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 4-1 Grom Udanin 9 października, 15:00
Bielawianka Bielawa 1-0 Polonia Świdnica 8 października, 12:00
 

Kolejka 5 – 22-23 października

Polonia Świdnica 1-1 Chrobry Głogów 20 października, 16:00
Grom Udanin 0-12 Bielawianka Bielawa 22 października, 11:00
Piast Nowa Ruda 0-2 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 23 października, 14:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 5-1 Ziemia Lubińska Czerniec 23 października, 14:00
 

Kolejka 6 – 29-30 października

Chrobry Głogów 1-3 Ziemia Lubińska Czerniec 29 października, 11:00
na bocznym boisku
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 4-3 Akademia Orlik Jelenia Góra 29 października, 14:30
Bielawianka Bielawa 4-0 Piast Nowa Ruda 29 października, 11:00
Polonia Świdnica 9-0 Grom Udanin 30 października, 11:00
 

Kolejka 7 – 5-6 listopada

Grom Udanin 1-1 Chrobry Głogów 5 listopada, 11:00
Piast Nowa Ruda 1-4 Polonia Świdnica 6 listopada, 14:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 3-2 Bielawianka Bielawa 6 listopada, 13:00
Ziemia Lubińska Czerniec 2-1 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 5 listopada, 11:00

 

Kolejka 8 – 25-26 marca
Chrobry Głogów 4-1 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 25 marca, 11:00
na bocznym boisku nr 2
Ziemia Lubińska Czerniec 1-8 Bielawianka Bielawa 1 kwietnia, 11:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 0-5 Polonia Świdnica 25 marca, 15:00
Piast Nowa Ruda 5-0 Grom Udanin 24 marca, 17:00
 

Kolejka 9 – 8-9 kwietnia

Piast Nowa Ruda Chrobry Głogów
Grom Udanin Akademia Orlik Jelenia Góra
Polonia Świdnica Ziemia Lubińska Czerniec
Bielawianka Bielawa Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych
 

Kolejka 10 – 22-23 kwietnia

Chrobry Głogów Bielawianka Bielawa
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych Polonia Świdnica
Ziemia Lubińska Czerniec Grom Udanin
Akademia Orlik Jelenia Góra Piast Nowa Ruda
 

Kolejka 11 – 6-7 maja

Akademia Orlik Jelenia Góra Chrobry Głogów
Piast Nowa Ruda Ziemia Lubińska Czerniec
Grom Udanin Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych
Polonia Świdnica Bielawianka Bielawa
 

Kolejka 12 – 19 maja

Chrobry Głogów Polonia Świdnica
Bielawianka Bielawa Grom Udanin
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych Piast Nowa Ruda
Ziemia Lubińska Czerniec Akademia Orlik Jelenia Góra
 

Kolejka 13 – 27-28 maja

Ziemia Lubińska Czerniec Chrobry Głogów
Akademia Orlik Jelenia Góra Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych
Piast Nowa Ruda Bielawianka Bielawa
Grom Udanin Polonia Świdnica
 

Kolejka 14 – 3-4 czerwca

Chrobry Głogów Grom Udanin
Polonia Świdnica Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa Akademia Orlik Jelenia Góra
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych Ziemia Lubińska Czerniec