Kolejka 1 – 2-3 września

Zamłynie Radom DAF Płońsk
Mazovia Grodzisk Mazowiecki Orlęta Baboszewo
Pogoń Siedlce Królewscy Płock
Tygrys Huta Mińska Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Start Otwock Żbik Nasielsk
 

 Kolejka 2 – 9-10 września

DAF Płońsk Żbik Nasielsk
Ostrovia Ostrów Mazowiecka Start Otwock
Królewscy Płock Tygrys Huta Mińska
Orlęta Baboszewo Pogoń Siedlce
Zamłynie Radom Mazovia Grodzisk Mazowiecki
 

 Kolejka 3 – 16-17 września

Mazovia Grodzisk Mazowiecki DAF Płońsk
Pogoń Siedlce Zamłynie Radom
Tygrys Huta Mińska Orlęta Baboszewo
Start Otwock Królewscy Płock
Żbik Nasielsk Ostrovia Ostrów Mazowiecka
 

Kolejka 4 – 23-24 września

DAF Płońsk Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Królewscy Płock Żbik Nasielsk
Orlęta Baboszewo Start Otwock
Zamłynie Radom Tygrys Huta Mińska
Mazovia Grodzisk Mazowiecki Pogoń Siedlce
 

 Kolejka 5 – 7-8 października

Pogoń Siedlce DAF Płońsk
Tygrys Huta Mińska Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Start Otwock Zamłynie Radom
Żbik Nasielsk Orlęta Baboszewo
Ostrovia Ostrów Mazowiecka Królewscy Płock
 

 Kolejka 6 – 14-15 października

DAF Płońsk Królewscy Płock
Orlęta Baboszewo Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Zamłynie Radom Żbik Nasielsk
Mazovia Grodzisk Mazowiecki Start Otwock
Pogoń Siedlce Tygrys Huta Mińska
 

 Kolejka 7 – 21-22 października

Tygrys Huta Mińska DAF Płońsk
Start Otwock Pogoń Siedlce
Żbik Nasielsk Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Ostrovia Ostrów Mazowiecka Zamłynie Radom
Królewscy Płock Orlęta Baboszewo
 

 Kolejka 8 – 28-29 października

DAF Płońsk Orlęta Baboszewo
Zamłynie Radom Królewscy Płock
Mazovia Grodzisk Mazowiecki Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Pogoń Siedlce Żbik Nasielsk
Tygrys Huta Mińska Start Otwock
 

 Kolejka 9 – 4-5 listopada

Start Otwock DAF Płońsk
Żbik Nasielsk Tygrys Huta Mińska
Ostrovia Ostrów Mazowiecka Pogoń Siedlce
Królewscy Płock Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Orlęta Baboszewo Zamłynie Radom
 

 Kolejka 10

DAF Płońsk Zamłynie Radom
Orlęta Baboszewo Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Królewscy Płock Pogoń Siedlce
Ostrovia Ostrów Mazowiecka Tygrys Huta Mińska
Żbik Nasielsk Start Otwock
 

 Kolejka 11

Żbik Nasielsk DAF Płońsk
Start Otwock Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Tygrys Huta Mińska Królewscy Płock
Pogoń Siedlce Orlęta Baboszewo
Mazovia Grodzisk Mazowiecki Zamłynie Radom
 

 Kolejka 12

DAF Płońsk Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Zamłynie Radom Pogoń Siedlce
Orlęta Baboszewo Tygrys Huta Mińska
Królewscy Płock Start Otwock
Ostrovia Ostrów Mazowiecka Żbik Nasielsk
 

 Kolejka 13

Ostrovia Ostrów Mazowiecka DAF Płońsk
Żbik Nasielsk Królewscy Płock
Start Otwock Orlęta Baboszewo
Tygrys Huta Mińska Zamłynie Radom
Pogoń Siedlce Mazovia Grodzisk Mazowiecki
 

 Kolejka 14

DAF Płońsk Pogoń Siedlce
Mazovia Grodzisk Mazowiecki Tygrys Huta Mińska
Zamłynie Radom Start Otwock
Orlęta Baboszewo Żbik Nasielsk
Królewscy Płock Ostrovia Ostrów Mazowiecka
 

 Kolejka 15

Królewscy Płock DAF Płońsk
Ostrovia Ostrów Mazowiecka Orlęta Baboszewo
Żbik Nasielsk Zamłynie Radom
Start Otwock Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Tygrys Huta Mińska Pogoń Siedlce
 

 Kolejka 16

DAF Płońsk Tygrys Huta Mińska
Pogoń Siedlce Start Otwock
Mazovia Grodzisk Mazowiecki Żbik Nasielsk
Zamłynie Radom Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Orlęta Baboszewo Królewscy Płock
 

 Kolejka 17

Orlęta Baboszewo DAF Płońsk
Królewscy Płock Zamłynie Radom
Ostrovia Ostrów Mazowiecka Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Żbik Nasielsk Pogoń Siedlce
Start Otwock Tygrys Huta Mińska
 

 Kolejka 18

DAF Płońsk Start Otwock
Tygrys Huta Mińska Żbik Nasielsk
Pogoń Siedlce Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Mazovia Grodzisk Mazowiecki Królewscy Płock
Zamłynie Radom Orlęta Baboszewo