1. kolejka  – 1-2 września

  • WAP Warszawa – DAF Płońsk
  • Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Jantar Ostrołęka
  • Praga II Warszawa – Orlęta Baboszewo
  • Żbik Nasielsk – Królewscy Płock
  • Zamłynie Radom – Ostrovia Ostrów Mazowiecka

2. kolejka  – 8-9 września

  • DAF Płońsk – Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • Królewscy Płock – Zamłynie Radom
  • Orlęta Baboszewo – Żbik Nasielsk
  • Jantar Ostrołęka – Praga II Warszawa
  • WAP Warszawa – Mazovia Grodzisk Mazowiecki

3. kolejka  – 15-16 września

  • Mazovia Grodzisk Mazowiecki – DAF Płońsk
  • Praga II Warszawa – WAP Warszawa
  • Żbik Nasielsk – Jantar Ostrołęka
  • Zamłynie Radom – Orlęta Baboszewo
  • Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Królewscy Płock

4. kolejka  – 22-23 września

  • DAF Płońsk – Królewscy Płock
  • Orlęta Baboszewo – Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • Jantar Ostrołęka – Zamłynie Radom
  • WAP Warszawa – Żbik Nasielsk
  • Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Praga II Warszawa

5. kolejka  – 29-30 września

  • Praga II Warszawa – DAF Płońsk
  • Żbik Nasielsk – Mazovia Grodzisk Mazowiecki
  • Zamłynie Radom – WAP Warszawa
  • Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Jantar Ostrołęka
  • Królewscy Płock – Orlęta Baboszewo

6. kolejka  – 6-7 października

  • DAF Płońsk – Orlęta Baboszewo
  • Jantar Ostrołęka – Królewscy Płock
  • WAP Warszawa – Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Zamłynie Radom
  • Praga II Warszawa – Żbik Nasielsk

7. kolejka  – 13-14 października

  • Żbik Nasielsk – DAF Płońsk
  • Zamłynie Radom – Praga II Warszawa
  • Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Mazovia Grodzisk Mazowiecki
  • Królewscy Płock – WAP Warszawa
  • Orlęta Baboszewo – Jantar Ostrołęka

8. kolejka  – 27-28 października

  • DAF Płońsk – Jantar Ostrołęka
  • WAP Warszawa – Orlęta Baboszewo
  • Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Królewscy Płock
  • Praga II Warszawa – Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • Żbik Nasielsk – Zamłynie Radom

9. kolejka  – 10-11 listopada

  • Zamłynie Radom – DAF Płońsk
  • Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Żbik Nasielsk
  • Królewscy Płock – Praga II Warszawa
  • Orlęta Baboszewo – Mazovia Grodzisk Mazowiecki
  • Jantar Ostrołęka – WAP Warszawa

10. kolejka 

  • DAF Płońsk – WAP Warszawa
  • Jantar Ostrołęka – Mazovia Grodzisk Mazowiecki
  • Orlęta Baboszewo – Praga II Warszawa
  • Królewscy Płock – Żbik Nasielsk
  • Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Zamłynie Radom

11. kolejka 

  • Ostrovia Ostrów Mazowiecka – DAF Płońsk
  • Zamłynie Radom – Królewscy Płock
  • Żbik Nasielsk – Orlęta Baboszewo
  • Praga II Warszawa – Jantar Ostrołęka
  • Mazovia Grodzisk Mazowiecki – WAP Warszawa

12. kolejka 

  • DAF Płońsk – Mazovia Grodzisk Mazowiecki
  • WAP Warszawa – Praga II Warszawa
  • Jantar Ostrołęka – Żbik Nasielsk
  • Orlęta Baboszewo – Zamłynie Radom
  • Królewscy Płock – Ostrovia Ostrów Mazowiecka

13. kolejka 

  • Królewscy Płock – DAF Płońsk
  • Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Orlęta Baboszewo
  • Zamłynie Radom – Jantar Ostrołęka
  • Żbik Nasielsk – WAP Warszawa
  • Praga II Warszawa – Mazovia Grodzisk Mazowiecki

14. kolejka 

  • DAF Płońsk – Praga II Warszawa
  • Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Żbik Nasielsk
  • WAP Warszawa – Zamłynie Radom
  • Jantar Ostrołęka – Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • Orlęta Baboszewo – Królewscy Płock

15. kolejka 

  • Orlęta Baboszewo – DAF Płońsk
  • Królewscy Płock – Jantar Ostrołęka
  • Ostrovia Ostrów Mazowiecka – WAP Warszawa
  • Zamłynie Radom – Mazovia Grodzisk Mazowiecki
  • Żbik Nasielsk – Praga II Warszawa

16. kolejka 

  • DAF Płońsk – Żbik Nasielsk
  • Praga II Warszawa – Zamłynie Radom
  • Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • WAP Warszawa – Królewscy Płock
  • Jantar Ostrołęka – Orlęta Baboszew

17. kolejka 

  • Jantar Ostrołęka – DAF Płońsk
  • Orlęta Baboszewo – WAP Warszawa
  • Królewscy Płock – Mazovia Grodzisk Mazowiecki
  • Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Praga II Warszawa
  • Zamłynie Radom – Żbik Nasielsk

18. kolejka 

  • DAF Płońsk – Zamłynie Radom
  • Żbik Nasielsk – Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • Praga II Warszawa – Królewscy Płock
  • Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Orlęta Baboszewo
  • WAP Warszawa – Jantar Ostrołęka