klubrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1TS ROW Rybnik92771:0
2UKS Gimnazjum Istebna92451:4
3KS Concordia Knurów91948:11
4KKS Polonia GKS Tychy91932:11
5LKS II Goczałkowice Zdrój91014:52
6AKS Mikołów9912:19
7GKS Gwarek Ornontowice9910:35
8BTS Rekord II Bielsko-Biała9 713:42
9UKS Gamów964:24
10KKS Wisła Skoczów935:62

 

Kolejka 1 – 27-28 sierpnia
Polonia Tychy 2-0 AKS Mikołów 28 sierpnia, 16:00
Rekord II Bielsko-Biała 1-2 Gwarek Ornontowice 28 sierpnia, 17:00
LKS II Goczałkowice Zdrój 1-4 Wisła Skoczów 29 października, 11:00
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 17:00) odwołany
ROW Rybnik 3-0 Gimnazjum Istebna 27 sierpnia, 17:00
UKS Gamów 1-6 Concordia Knurów 27 sierpnia, 11:00
Kolejka 2 – 3-4 września
AKS Mikołów 1-7 Concordia Knurów 4 września, 16:00
Gimnazjum Istebna 3-0 UKS Gamów 4 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Wisła Skoczów 0-18 ROW Rybnik 3 września, 16:00
Gwarek Ornontowice 3-0 LKS II Goczałkowice Zdrój 18 marca, 15:30
(wo)
w pierwotnym terminie (3 września, 16:00) nie odbył się / w drugim terminie goście nie dojechali
Polonia Tychy 7-0 Rekord II Bielsko-Biała 30 października, 14:00
w pierwotnym terminie (3 września, 16:00) odwołany
Kolejka 3 – 10-11 września
Rekord II Bielsko-Biała 1-2 AKS Mikołów 10 września, 16:00
LKS II Goczałkowice Zdrój 0-4 Polonia Tychy 10 września, 11:00
ROW Rybnik 16-0 Gwarek Ornontowice 10 września, 16:00
UKS Gamów 2-1 Wisła Skoczów 10 września, 16:00
Concordia Knurów 1-3 Gimnazjum Istebna 10 września, 16:00
Kolejka 4 – 17-18 września
AKS Mikołów 0-2 Gimnazjum Istebna 18 września, 16:00
Wisła Skoczów 0-9 Concordia Knurów 18 września, 16:00
Gwarek Ornontowice 1-0 UKS Gamów 18 września, 16:00
Polonia Tychy 0-3 ROW Rybnik 18 września, 15:00
Rekord II Bielsko-Biała 4-4 LKS II Goczałkowice Zdrój 16 września, 16:30
Kolejka 5 – 24-25 września
LKS II Goczałkowice Zdrój 2-1 AKS Mikołów 24 września, 16:00
ROW Rybnik 8-0 Rekord II Bielsko-Biała 24 września, 16:00
UKS Gamów 0-2 Polonia Tychy 24 września, 16:00
Gimnazjum Istebna 7-0 Wisła Skoczów 25 września, 16:00
Gwarek Ornontowice 1-3 Concordia Knurów 25 września, 16:00
Kolejka 6 – 1-2 października
AKS Mikołów 6-0 Wisła Skoczów 2 października, 15:00
Gwarek Ornontowice 0-6 Gimnazjum Istebna 2 października, 15:00
Polonia Tychy 2-2 Concordia Knurów 2 października, 15:00
Rekord II Bielsko-Biała 4-0 UKS Gamów 1 października, 15:00
LKS II Goczałkowice Zdrój 0-14 ROW Rybnik 1 października, 15:00
Kolejka 7 – 8-9 października
ROW Rybnik 3-0 AKS Mikołów 8 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
UKS Gamów 0-4 LKS II Goczałkowice Zdrój 8 października, 15:00
Concordia Knurów 8-0 Rekord II Bielsko-Biała 8 października, 15:00
Gimnazjum Istebna 6-0 Polonia Tychy 9 października, 15:00
Wisła Skoczów 0-5 Gwarek Ornontowice 8 października, 15:00
Kolejka 8 – 15-16 października
AKS Mikołów 2-1 Gwarek Ornontowice 16 października, 15:00
Polonia Tychy 11-0 Wisła Skoczów 6 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (15 października, 15:00) odwołany
Rekord II Bielsko-Biała 0-11 Gimnazjum Istebna 15 października, 15:00
LKS II Goczałkowice Zdrój 0-12 Concordia Knurów 15 października, 11:00
ROW Rybnik 3-0 UKS Gamów 15 października, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Kolejka 9 – 22-23 października
UKS Gamów 1-0 AKS Mikołów 22 października, 15:00
Concordia Knurów 0-3 ROW Rybnik 23 października, 16:00
Gimnazjum Istebna 13-0 LKS II Goczałkowice Zdrój 23 października, 15:00
Wisła Skoczów 0-3 Rekord II Bielsko-Biała 23 października, 15:00
Gwarek Ornontowice 0-4 Polonia Tychy 22 października, 15:00
Kolejka 10 – 25-26 marca
AKS Mikołów 1-1 Polonia Tychy 26 marca, 15:30
Gwarek Ornontowice 2-1 Rekord II Bielsko-Biała 26 marca, 15:30
Wisła Skoczów 0-3 LKS II Goczałkowice Zdrój 26 marca, 15:00
Gimnazjum Istebna 1-6 ROW Rybnik 26 marca, 11:00
Concordia Knurów 1-0 UKS Gamów 25 marca, 15:30

 

Kolejka 11 – 1-2 kwietnia
Concordia Knurów 3-0 AKS Mikołów 1 kwietnia, 13:30
UKS Gamów 0-2 Gimnazjum Istebna 1 kwietnia, 11:00
ROW Rybnik Wisła Skoczów 1 kwietnia, 16:00
nie odbył się
LKS II Goczałkowice Zdrój 2-2 Gwarek Ornontowice 1 kwietnia, 11:00
Rekord II Bielsko-Biała 5-6 Polonia Tychy 2 kwietnia, 15:00
Kolejka 12 – 8-9 kwietnia
AKS Mikołów Rekord II Bielsko-Biała
Polonia Tychy LKS II Goczałkowice Zdrój
Gwarek Ornontowice ROW Rybnik
Wisła Skoczów UKS Gamów
Gimnazjum Istebna Concordia Knurów

 

 

Kolejka 13 – 22-23 kwietnia
Gimnazjum Istebna AKS Mikołów
Concordia Knurów Wisła Skoczów
UKS Gamów Gwarek Ornontowice
ROW Rybnik Polonia Tychy
LKS II Goczałkowice Zdrój Rekord II Bielsko-Biała
Kolejka 14 – 29-30 kwietnia
Concordia Knurów Gwarek Ornontowice
AKS Mikołów LKS II Goczałkowice Zdrój
Rekord II Bielsko-Biała ROW Rybnik
Polonia Tychy UKS Gamów
Wisła Skoczów Gimnazjum Istebna
Kolejka 15 – 6-7 maja
Wisła Skoczów AKS Mikołów
Gimnazjum Istebna Gwarek Ornontowice
Concordia Knurów Polonia Tychy
UKS Gamów Rekord II Bielsko-Biała
ROW Rybnik LKS II Goczałkowice Zdrój
Kolejka 16 – 13-14 maja
AKS Mikołów ROW Rybnik
LKS II Goczałkowice Zdrój UKS Gamów
Rekord II Bielsko-Biała Concordia Knurów
Polonia Tychy Gimnazjum Istebna
Gwarek Ornontowice Wisła Skoczów
Kolejka 17 – 21 maja
Gwarek Ornontowice AKS Mikołów
Wisła Skoczów Polonia Tychy
Gimnazjum Istebna Rekord II Bielsko-Biała
Concordia Knurów LKS II Goczałkowice Zdrój
UKS Gamów ROW Rybnik
Kolejka 18 – 28 maja
AKS Mikołów UKS Gamów
ROW Rybnik Concordia Knurów
LKS II Goczałkowice Zdrój Gimnazjum Istebna
Rekord II Bielsko-Biała Wisła Skoczów
Polonia Tychy Gwarek Ornontowice