klubrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1Polonia II Środa Wielkopolska82018:4
2Zjednoczeni Kaczory71417:8
3Lipno Stęszew81117:12
4Polonia II Poznań858:21
5Kotwica II Kórnik725:20

Kolejka 1 – 10-11 września
Pauza: Polonia II Środa Wielkopolska.
Polonia II Poznań 1-1 Zjednoczeni Kaczory 11 września, 15:00
Lipno Stęszew 2-2 Kotwica II Kórnik 10 września, 10:00
Kolejka 2 – 17-18 września
Pauza: Kotwica II Kórnik.
Zjednoczeni Kaczory 1-0 Lipno Stęszew 18 września, 16:00
Polonia II Środa Wielkopolska 2-1 Polonia II Poznań 18 września, 14:00
Kolejka 3 – 24-25 września
Pauza: Polonia II Poznań.
Lipno Stęszew 1-1 Polonia II Środa Wielkopolska 24 września, 11:00
Kotwica II Kórnik 0-3 Zjednoczeni Kaczory 25 września, 11:00
Kolejka 4 – 1-2 października
Pauza: Zjednoczeni Kaczory.
Polonia II Środa Wielkopolska 3-0 Kotwica II Kórnik 2 października, 15:00
Polonia II Poznań 1-2 Lipno Stęszew 2 października, 15:00
Kolejka 5 – 8-9 października
Pauza: Lipno Stęszew.
Kotwica II Kórnik 1-1 Polonia II Poznań 9 października, 11:00
Zjednoczeni Kaczory 1-1 Polonia II Środa Wielkopolska 9 października, 11:00
Kolejka 6 – 15-16 października
Pauza: Polonia II Środa Wielkopolska.
Zjednoczeni Kaczory 6-1 Polonia II Poznań 15 października, 15:00
Kotwica II Kórnik 0-6 Lipno Stęszew 16 października, 11:00
Kolejka 7 – 22-23 października
Pauza: Kotwica II Kórnik.
Lipno Stęszew 2-4 Zjednoczeni Kaczory 22 października, 10:00
Polonia II Poznań 0-3 Polonia II Środa Wielkopolska 23 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-1
Kolejka 8 – 29-30 października
Pauza: Polonia II Poznań.
Polonia II Środa Wielkopolska 3-0 Lipno Stęszew 30 października, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 6-0 Kotwica II Kórnik 25 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (29 października, 15:00) odwołany
Kolejka 9 – 5-6 listopada
Pauza: Zjednoczeni Kaczory.
Kotwica II Kórnik 0-2 Polonia II Środa Wielkopolska 6 listopada, 10:00
Lipno Stęszew 4-0 Polonia II Poznań 6 listopada, 10:00
Kolejka 10 – 12-13 listopada
Pauza: Lipno Stęszew.
Polonia II Poznań 3-2 Kotwica II Kórnik 13 listopada, 14:00
Polonia II Środa Wielkopolska 3-1 Zjednoczeni Kaczory 13 listopada, 11:00

 

Kolejka 11 – 1-2 kwietnia
Pauza: Polonia II Środa Wielkopolska.
Zjednoczeni Kaczory 2-1 Polonia II Poznań 2 kwietnia, 12:00
Kotwica II Kórnik 0-7 Lipno Stęszew 2 kwietnia, 10:00
Kolejka 12 – 8-9 kwietnia
Pauza: Kotwica II Kórnik.
Polonia II Poznań Polonia II Środa Wielkopolska
Lipno Stęszew Zjednoczeni Kaczory
Kolejka 13 – 22-23 kwietnia
Pauza: Polonia II Poznań.
Polonia II Środa Wielkopolska Lipno Stęszew
Zjednoczeni Kaczory Kotwica II Kórnik
Kolejka 14 – 29-30 kwietnia
Pauza: Zjednoczeni Kaczory.
Lipno Stęszew Polonia II Poznań
Kotwica II Kórnik Polonia II Środa Wielkopolska
Kolejka 15 – 6-7 maja
Pauza: Lipno Stęszew.
Polonia II Środa Wielkopolska Zjednoczeni Kaczory
Polonia II Poznań Kotwica II Kórnik
Kolejka 16 – 13-14 maja
Pauza: Polonia II Środa Wielkopolska.
Polonia II Poznań Zjednoczeni Kaczory
Lipno Stęszew Kotwica II Kórnik
Kolejka 17 – 20-21 maja
Pauza: Kotwica II Kórnik.
Zjednoczeni Kaczory Lipno Stęszew
Polonia II Środa Wielkopolska Polonia II Poznań
Kolejka 18 – 27-28 maja
Pauza: Polonia II Poznań.
Lipno Stęszew Polonia II Środa Wielkopolska
Kotwica II Kórnik Zjednoczeni Kaczory
Kolejka 19 – 3-4 czerwca
Pauza: Zjednoczeni Kaczory.
Polonia II Środa Wielkopolska Kotwica II Kórnik
Polonia II Poznań Lipno Stęszew
Kolejka 20 – 10-11 czerwca
Pauza: Lipno Stęszew.
Zjednoczeni Kaczory Polonia II Środa Wielkopolska
Kotwica II Kórnik Polonia II Poznań