CZWARTA LIGA grupa mazowiecka
Kolejka 1 – 1-2 września |
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki | – | — | |
ŁKS Łochów | – | El Pistolero Piaseczno | |
LKS Ostrówek | – | Zły Warszawa | |
Kurpik Kadzidło | – | Fuks Pułtusk | |
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | – | Husarki Mochowo | |
KS II Raszyn | – | KS Łomianki |
Kolejka 2 – 8-9 września |
— | – | KS Łomianki | |
Husarki Mochowo | – | KS II Raszyn | |
Fuks Pułtusk | – | Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | |
Zły Warszawa | – | Kurpik Kadzidło | |
El Pistolero Piaseczno | – | LKS Ostrówek | |
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki | – | ŁKS Łochów |
Kolejka 3 – 15-16 września |
ŁKS Łochów | – | — | |
LKS Ostrówek | – | Mazovia II Grodzisk Mazowiecki | |
Kurpik Kadzidło | – | El Pistolero Piaseczno | |
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | – | Zły Warszawa | |
KS II Raszyn | – | Fuks Pułtusk | |
KS Łomianki | – | Husarki Mochowo |
Kolejka 4 – 22-23 września |
— | – | Husarki Mochowo | |
Fuks Pułtusk | – | KS Łomianki | |
Zły Warszawa | – | KS II Raszyn | |
El Pistolero Piaseczno | – | Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | |
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki | – | Kurpik Kadzidło | |
ŁKS Łochów | – | LKS Ostrówek |
Kolejka 5 – 29-30 września |
LKS Ostrówek | – | — | |
Kurpik Kadzidło | – | ŁKS Łochów | |
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | – | Mazovia II Grodzisk Mazowiecki | |
KS II Raszyn | – | El Pistolero Piaseczno | |
KS Łomianki | – | Zły Warszawa | |
Husarki Mochowo | – | Fuks Pułtusk |
Kolejka 6 – 6-7 października |
— | – | Fuks Pułtusk | |
Zły Warszawa | – | Husarki Mochowo | |
El Pistolero Piaseczno | – | KS Łomianki | |
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki | – | KS II Raszyn | |
ŁKS Łochów | – | Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | |
LKS Ostrówek | – | Kurpik Kadzidło |
Kolejka 7 – 13-14 października |
Kurpik Kadzidło | – | — | |
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | – | LKS Ostrówek | |
KS II Raszyn | – | ŁKS Łochów | |
KS Łomianki | – | Mazovia II Grodzisk Mazowiecki | |
Husarki Mochowo | – | El Pistolero Piaseczno | |
Fuks Pułtusk | – | Zły Warszawa |
Kolejka 8 – 20-21 października |
— | – | Zły Warszawa | |
El Pistolero Piaseczno | – | Fuks Pułtusk | |
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki | – | Husarki Mochowo | |
ŁKS Łochów | – | KS Łomianki | |
LKS Ostrówek | – | KS II Raszyn | |
Kurpik Kadzidło | – | Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) |
Kolejka 9 – 27-28 października |
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | – | — | |
KS II Raszyn | – | Kurpik Kadzidło | |
KS Łomianki | – | LKS Ostrówek | |
Husarki Mochowo | – | ŁKS Łochów | |
Fuks Pułtusk | – | Mazovia II Grodzisk Mazowiecki | |
Zły Warszawa | – | El Pistolero Piaseczno |
Kolejka 10 – 3-4 listopada |
— | – | El Pistolero Piaseczno | |
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki | – | Zły Warszawa | |
ŁKS Łochów | – | Fuks Pułtusk | |
LKS Ostrówek | – | Husarki Mochowo | |
Kurpik Kadzidło | – | KS Łomianki | |
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | – | KS II Raszyn |
Kolejka 11 – 10-11 listopada |
KS II Raszyn | – | — | |
KS Łomianki | – | Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | |
Husarki Mochowo | – | Kurpik Kadzidło | |
Fuks Pułtusk | – | LKS Ostrówek | |
Zły Warszawa | – | ŁKS Łochów | |
El Pistolero Piaseczno | – | Mazovia II Grodzisk Mazowiecki |
Kolejka 12 |
— | – | Mazovia II Grodzisk Mazowiecki | |
El Pistolero Piaseczno | – | ŁKS Łochów | |
Zły Warszawa | – | LKS Ostrówek | |
Fuks Pułtusk | – | Kurpik Kadzidło | |
Husarki Mochowo | – | Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | |
KS Łomianki | – | KS II Raszyn |
Kolejka 13 |
KS Łomianki | – | — | |
KS II Raszyn | – | Husarki Mochowo | |
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | – | Fuks Pułtusk | |
Kurpik Kadzidło | – | Zły Warszawa | |
LKS Ostrówek | – | El Pistolero Piaseczno | |
ŁKS Łochów | – | Mazovia II Grodzisk Mazowiecki |
Kolejka 14 |
— | – | ŁKS Łochów | |
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki | – | LKS Ostrówek | |
El Pistolero Piaseczno | – | Kurpik Kadzidło | |
Zły Warszawa | – | Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | |
Fuks Pułtusk | – | KS II Raszyn | |
Husarki Mochowo | – | KS Łomianki |
Kolejka 15 |
Husarki Mochowo | – | — | |
KS Łomianki | – | Fuks Pułtusk | |
KS II Raszyn | – | Zły Warszawa | |
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | – | El Pistolero Piaseczno | |
Kurpik Kadzidło | – | Mazovia II Grodzisk Mazowiecki | |
LKS Ostrówek | – | ŁKS Łochów |
Kolejka 16 |
— | – | LKS Ostrówek | |
ŁKS Łochów | – | Kurpik Kadzidło | |
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki | – | Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | |
El Pistolero Piaseczno | – | KS II Raszyn | |
Zły Warszawa | – | KS Łomianki | |
Fuks Pułtusk | – | Husarki Mochowo |
Kolejka 17 |
Fuks Pułtusk | – | — | |
Husarki Mochowo | – | Zły Warszawa | |
KS Łomianki | – | El Pistolero Piaseczno | |
KS II Raszyn | – | Mazovia II Grodzisk Mazowiecki | |
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | – | ŁKS Łochów | |
Kurpik Kadzidło | – | LKS Ostrówek |
Kolejka 18 |
— | – | Kurpik Kadzidło | |
LKS Ostrówek | – | Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | |
ŁKS Łochów | – | KS II Raszyn | |
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki | – | KS Łomianki | |
El Pistolero Piaseczno | – | Husarki Mochowo | |
Zły Warszawa | – | Fuks Pułtusk |
Kolejka 19 |
Zły Warszawa | – | — | |
Fuks Pułtusk | – | El Pistolero Piaseczno | |
Husarki Mochowo | – | Mazovia II Grodzisk Mazowiecki | |
KS Łomianki | – | ŁKS Łochów | |
KS II Raszyn | – | LKS Ostrówek | |
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | – | Kurpik Kadzidło |
Kolejka 20 |
— | – | Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | |
Kurpik Kadzidło | – | KS II Raszyn | |
LKS Ostrówek | – | KS Łomianki | |
ŁKS Łochów | – | Husarki Mochowo | |
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki | – | Fuks Pułtusk | |
El Pistolero Piaseczno | – | Zły Warszawa |
Kolejka 21 |
El Pistolero Piaseczno | – | — | |
Zły Warszawa | – | Mazovia II Grodzisk Mazowiecki | |
Fuks Pułtusk | – | ŁKS Łochów | |
Husarki Mochowo | – | LKS Ostrówek | |
KS Łomianki | – | Kurpik Kadzidło | |
KS II Raszyn | – | Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) |
Kolejka 22 |
— | – | KS II Raszyn | |
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | – | KS Łomianki | |
Kurpik Kadzidło | – | Husarki Mochowo | |
LKS Ostrówek | – | Fuks Pułtusk | |
ŁKS Łochów | – | Zły Warszawa | |
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki | – | El Pistolero Piaseczno |