Pewne zwycięstwo Wałbrzycha z Jagiellonkami

W sobotę w Wałbrzychu AZS PWSZ podejmował u siebie Jagiellonki. Podopieczne Kamila Jasińskiego odniosły pewne zwycięstwo 4:1, rewanżując się tym samym za porażki w rundzie jesiennej oraz na parkietach futsalowych.

Mecz rozpoczął się od rzutu karnego dla ekipy z Krakowa, który w 11. minucie wykorzystała Aleksandra Nieciąg. Długo jednak się z prowadzenia ekipa gości nie nacieszyła. Już trzy minuty później wyrównała Katarzyna Rozmus. Dziesięć minut później ładnym golem popisała się Klaudia Miłek. Jeszcze przed przerwą na 3:1 trafiła Karolina Ostrowska.

Po przerwie trafiła jeszcze reprezentantka Słowacji Klaudia Fabova. Więcej goli nie padło, a komplet punktów został na Dolnym Śląsku.