Za nami pierwszy weekend września. Z uwagi na przerwę na kadry nie grały Ekstraliga i pierwsza liga. Pierwszy raz w tym sezonie grały za to wszystkie grupy drugiej ligi.
GRUPA KUJAWSKO-POMORSKA
1. kolejka – 1/2 września
- WAP Włocławek – Biało-Zielone Gdańsk 6:0
- Victoria Sianów – Lipno Stęszew 6:4
- Pogoń Tczew – Gwiazda Toruń 7:3
- Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Orzeł Wałcz 3:1
- Olimpia II Szczecin – AP Kotwica Kołobrzeg 2:0
- GSS Grodzisk Wielkopolski – KKP Chełmża 1:2
klub | rozegrane spotkania | zdobyte punkty | bilans bramkowy | |
---|---|---|---|---|
1 | WAP Włocławek | 1 | 3 | 6:0 |
2 | Pogoń Tczew | 1 | 3 | 7:3 |
3 | Victoria Sianów | 1 | 3 | 6:4 |
4 | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | 1 | 3 | 3:1 |
5 | Olimpia II Szczecin | 1 | 3 | 2:0 |
6 | KKP Chełmża | 1 | 3 | 2:1 |
7 | GSS Grodzisk Wielkopolski | 1 | 0 | 1:2 |
8 | Lipno Stęszew | 1 | 0 | 4:6 |
9 | Orzeł Wałcz | 1 | 0 | 1:3 |
10 | AP Kotwica Kołobrzeg | 1 | 0 | 0:2 |
11 | Gwiazda Toruń | 1 | 0 | 3:7 |
12 | Biało-Zielone Gdańsk | 1 | 0 | 0:6 |
GRUPA LUBELSKA
2. kolejka : 1-2 września
- WKS Majdan Sieniawski – Sparta Daleszyce 0:4
- Widok Lublin – Prądniczanka Kraków 2:1
- Naprzód Sobolów – Resovia II 1:1
- Łysica Bodzentyn – Starówka Nowy Sącz 3:2
- KSP Kielce – Trójka Staszówka/Jelna 5:3
- LKS Wierzchowiska – Potok Sitno 1:1
klub | rozegrane spotkania | zdobyte punkty | bilans bramkowy | |
---|---|---|---|---|
1 | Widok Lublin | 2 | 6 | 6:2 |
2 | KSP Kielce | 2 | 4 | 6:4 |
3 | LKS Wierzchowiska | 2 | 4 | 4:2 |
4 | Sparta Daleszyce | 1 | 3 | 4:0 |
5 | Trójka Staszkówka Jelna | 2 | 3 | 6:5 |
6 | Łysica Bodzentyn | 2 | 3 | 3:5 |
7 | Potok Sitno | 2 | 2 | 2:2 |
8 | Resovia II Rzeszów | 2 | 1 | 2:5 |
9 | Naprzód Sobolów | 1 | 1 | 1:1 |
10 | Starówka Nowy Sącz | 1 | 0 | 2:3 |
11 | Prądniczanka Kraków | 1 | 0 | 1:2 |
12 | WKS Majdan Sieniawski | 2 | 0 | 1:7 |
GRUPA PODLASKA
2. kolejka : 1-2 września
- Stomil Olsztyn – Akademia 2012 Suwałki 4:0
- Pogoń Zduńska Wola – Tygrys Huta Mińska 4:2
- Victoria Bartoszyce – Ząbkovia Ząbki 1:11
- GOSiRki Piaseczno – Loczki Wyszków 1:3
- KU-AZS UW Warszawa – MOSiR Sieradz 0:1
- Włókniarz Białystok – Wilga Garwolin 1:0
klub | rozegrane spotkania | zdobyte punkty | bilans bramkowy | |
---|---|---|---|---|
1 | Ząbkovia Ząbki | 2 | 6 | 13:1 |
2 | Stomil Olsztyn | 2 | 6 | 7:0 |
3 | MOSIR Sieradz | 2 | 6 | 5:0 |
4 | Loczki Wyszków | 1 | 3 | 3:1 |
5 | KU AZS UW Warszawa | 2 | 3 | 3:2 |
6 | Pogoń Zduńska Wola | 2 | 3 | 4:4 |
7 | Akademia 2012 Suwałki | 1 | 3 | 6:7 |
8 | Włókniarz Białystok | 2 | 3 | 1:3 |
9 | Wilga Garwolin | 2 | 0 | 1:4 |
10 | Tygrys Huta Minska | 2 | 0 | 5:10 |
11 | GOSiRki Piaseczno | 2 | 0 | 1:7 |
12 | Victoria Bartoszyce | 1 | 0 | 1:11 |
GRUPA ŚLĄSKA
2. kolejka – 1/2 września
- Bielawianka Bielawa vs Mitech II Żywiec 7:7
- KKS Zabrze vs SWD Wodzisław Śląski 0:0
- Unia Opole vs Gimnazjum Istebna 2:0
- AZS II Wrocław vs Jaskółki Chorzów 3:3
- Plon Błotnica Strzelecka vs Akademia Orlik Jelenia Góra 2:2
- ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski pauza
klub | rozegrane spotkania | zdobyte punkty | bilans bramkowy | |
---|---|---|---|---|
1 | Unia Opole | 2 | 6 | 3:0 |
2 | SWD Wodzisław Śląski | 2 | 4 | 4:0 |
3 | KKS Zabrze | 2 | 4 | 2:0 |
4 | Bielawianka Bielawa | 2 | 4 | 13:8 |
5 | KS Orlik Jelenia Góra | 2 | 4 | 6:3 |
6 | Jaskółki Chorzów | 2 | 1 | 3:4 |
7 | AZS II Wrocław | 2 | 1 | 4:7 |
8 | Mitech II Żywiec | 2 | 1 | 7:11 |
9 | Plon Błotnica Strzelecka | 2 | 1 | 3:8 |
10 | Gimnazjum Istebna | 1 | 0 | 0:2 |
11 | ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski | 1 | 0 | 0:2 |