Znakomicie rozpoczęły eliminacje Ligi Mistrzyń piłkarki Górnika Łęczna, pokonując w swoim debiucie gruzińskie FC Martwe 12:0. Jak poszło innym?
FAZA GRUPOWA
7- 13 sierpnia 2018
GRUPA 1
Ajax (NED), Thór/KA (ISL), Wexford Youths (IRL), Linfield (NIR, gospodynie)
Kolejka 1 – 7 sierpnia 2018
- Ajax vs Wexford Youths 4:1
- Thór/KA vs Linfield 2:0
Kolejka 2 – 10 sierpnia 2018
- 15:00 Ajax vs Linfield
- 20:30 Wexford Youths vs Thór/KA
Kolejka 3 – 13 sierpnia 2018
- 17:00 Linfield vs Wexford Youths
- 17:00 Thór/KA vs Ajax
GRUPA 2
FC Minsk (BLR), Somatio Barcelona FA (CYP), Olimpija Ljubljana (SVN, gospodynie), Slovan Bratislava (SVK)
Kolejka 1 – 7 sierpnia 2018
- FC Minsk vs Olimpija Ljubljana 6:0
- Somatio Barcelona FA vs Slovan Bratislava 2:0
Kolejka 2 – 10 sierpnia 2018
- 14:00 FC Minsk vs Slovan Bratislava
- 18:15 Olimpija Ljubljana vs Somatio Barcelona FA
Kolejka 3 – 13 sierpnia 2018
- 17:00 Slovan Bratislava vs Olimpija Ljubljana
- 17:00 Somatio Barcelona FA vs FC Minsk
GRUPA 3
Glasgow City (SCO, gospodynie), Górnik Łęczna (POL), Anderlecht (BEL), Martve (GEO)
Kolejka 1 – 7 sierpnia 2018
- Glasgow City vs Anderlecht 1:2
- Górnik Łęczna vs FC Martve 12:0
Kolejka 2 – 10 sierpnia 2018
- 13:30 Glasgow City vs FC Martve
- 17:00 Anderlecht vs Górnik Łęczna
Kolejka 3 – 13 sierpnia 2018
- 17:00 FC Martve vs Anderlecht
- 17:00 Górnik Łęczna vs Glasgow City
GRUPA 4
Slavia Praha (CZE), MTK Hungária (HUN, gospodynie), Ataşehir Belediyespor (TUR), Mitrovica (KOS)
Kolejka 1 – 7 sierpnia 2018
- MTK Hungária vs Mitrovica 6:1
- Slavia Praha vs Ataşehir Belediyespor 7:2
Kolejka 2 – 10 sierpnia 2018
- Ataşehir Belediyespor vs MTK Hungária
- Slavia Praha vs Mitrovica
Kolejka 3 – 13 sierpnia 2018
- 17:00 Mitrovica vs Ataşehir Belediyespor
- 17:00 MTK Hungária vs Slavia Praha
GRUPA 5
ŽFK Spartak (SRB), FC Basel (SUI), Pandor Qiryat Gat (ISR), Breznica Pljevlja (MNE, gospodynie)
Kolejka 1 – 7 sierpnia 2018
- FC Basel vs Breznica Pljevlja 4:0
- ŽFK Spartak vs Pandor Qiryat Gat 1:0
Kolejka 2 – 10 sierpnia 2018
- 17:00 Pandor Qiryat Gat vs FC Basel
- 17:00 ŽFK Spartak vs Breznica Pljevlja
Kolejka 3 – 13 sierpnia 2018
- 17:00 Breznica Pljevlja vs Pandor Qiryat Gat
- 17:00 FC Basel vs ŽFK Spartak
GRUPA 6
Olimpia Cluj (ROU), WFC Khakhiv (UKR, gospodynie), Cardiff Met (WAL), Birkirkara (MLT)
Kolejka 1 – 7 sierpnia 2018
- Olimpia Cluj vs Cardiff Met 3:2
- WFC Khakhiv vs Birkirkara 8:0
Kolejka 2 – 10 sierpnia 2018
- 11:00 Olimpia Cluj vs Birkirkara
- 16:00 Cardiff Met vs WFC Khakhiv
Kolejka 3 – 13 sierpnia 2018
- 17:00 Birkirkara vs Cardiff Met
- 17:00 WFC Khakhiv vs Olimpia Cluj
GRUPA 7
BIIK-Kazygurt (KAZ), Austria Wien (AUT), Akadimia Elpides Karditsas (GRE), Rigas Futbola skola (LVA, gospodynie)
Kolejka 1 – 7 sierpnia 2018
- BIIK-Kazygurt vs Akadimia Elpides Karditsas 2:1
- Austria Wien vs Rigas Futbola skola 2:1
Kolejka 2 – 10 sierpnia 2018
- 11:00 Akadimia Elpides Karditsas vs Austria Wien
- 17:00 BIIK-Kazygurt vs Rigas Futbola skola
Kolejka 3 – 13 sierpnia 2018
- 17:00 Rigas Futbola skola vs Akadimia Elpides Karditsas
- 17:00 Austria Wien vs BIIK-Kazygurt
GRUPA 8
SFK 2000 Sarajevo (BIH, gospodynie), Pärnu (EST), Vllaznia (ALB), Agarista – SS Anenii Noi (MDA)
Kolejka 1 – 7 sierpnia 2018
- Pärnu vs Agarista – SS Anenii Noi 2:0
- SFK 2000 Sarajevo vs Vllaznia 5:0
Kolejka 2 – 10 sierpnia 2018
- Pärnu vs Vllaznia
- SFK 2000 Sarajevo vs Agarista – SS Anenii Noi
Kolejka 3 – 13 sierpnia 2018
- 17:00 Agarista – SS Anenii Noi vs Vllaznia
- 17:00 Pärnu vs SFK 2000 Sarajevo
GRUPA 9
Gintra Universitetas (LTU, gospodynie), NSA Sofia (BUL), Honka (FIN), EBS/Skála (FRO)
Kolejka 1 – 7 sierpnia 2018
- NSA Sofia vs EBS/Skála 3:0
- Gintra Universitetas vs FC Honka 1:1
Kolejka 2 – 10 sierpnia 2018
- 12:00 FC Honka vs NSA Sofia
- 17:00 Gintra Universitetas vs EBS/Skála
Kolejka 3 – 13 sierpnia 2018
- 17:00 EBS/Skála vs FC Honka
- 17:00 NSA Sofia vs Gintra Universitetas
GRUPA 10
Avaldsnes IL (NOR), ŽNK Osijek (CRO, gospodynie), Sporting CP (POR), ŽFK Dragon 2014 (MKD)
Kolejka 1 – 7 sierpnia 2018
- Avaldsnes IL vs Sporting CP 3:2
- ŽNK Osijek vs ŽFK Dragon 2014 13:0
Kolejka 2 – 10 sierpnia 2018
- 16:00 Avaldsnes IL vs ŽFK Dragon 2014
- 20:15 Sporting CP vs ŽNK Osijek
Kolejka 3 – 13 sierpnia 2018
- 17:00 ŽFK Dragon 2014 vs Sporting CP
- 17:00 ŽNK Osijek vs Avaldsnes IL
ZACZNĄ OD 1/16 FINAŁU
1 Lyon (FRA, obrońca tytułu) 111.740
2 Wolfsburg (GER) 125.390
3 Paris Saint-Germain (FRA) 84.740
4 Barcelona (ESP) 80.170
5 FC Rosengård (SWE) 77.470
6 Manchester City (ENG) 57.470
7 Bayern München (GER) 48.380
8 Fortuna Hjørring (DEN) 50.045
9 Chelsea (ENG) 47.470
10 Brøndby (DEN) 47.075
11 FC Zürich (SUI) 43.890
12 Linköping (SWE) 41.470
13 Zvezda-2005 (RUS) 37.395
14 Sparta Praha (CZE) 32.550
15 LSK Kvinner (NOR) 31.920
16 Atlético Madrid (ESP) 25.170
17 St. Pölten (AUT) 23.415
18 Fiorentina (ITA) 19.385
19 Ryazan-VDV (RUS) 13.395
20 Juventus (ITA) 11.385
KALENDARZ
losowanie 1/16 finału: 17 sierpnia
1/16 finału : 12/13 i 26/27 września
losowanie 1/8 finału: 1 października
1/8 finału : 16/17 października i 31 października / 1 listopada
losowanie 1/4 i 1/2 finału : 9 listopada
1.4 finału : 20/21 i 27/28 marca
PÓŁFINAŁY: 20/21 i 27/28 kwietnia
FINAŁ: 18 maja 2019, Ferencváros Stadium, Budapeszt