28 września 2022

image

Grupa 1(Vantaa)

WFC Charków (UKR) vs FS Rīgas (LVA) 4:1 
Ovdiychuk 17 ’, Znaidenova 31′, Tykhonova 34 ’, Mozolska 45 + 1 „, Ročāne 58′

PK-35 Vantaa (FIN ) vs  FC Union Nowe Zámky  (SVK) 9:0 
Ojanoera 3 ’35’, Franssi 9 ’43’, Saarinen 18 ’29’, Salmi 67 ’, 70′ OG, Parikka 90 ’ 

PK-35 Vantaa (Finlandia)  vs FS Rīgas (LVA) 9:0
Saarinen 3 ’, 14′, Painilainen 4 ’, 75′, Parikka 58 ’, 79′, Franssi 65 ’, Bröijer 67′, Kivelä 87 ’

FC Union Nowe Zamky (SVK) vs WFC Charków (Ukr) 0:5
Ovdiychuk 1 ’, 15′, 64 ’, Kostyuchenko 12′, Nesterenko 70 ’

1. PK 35 Vantaa              6   18:0
2. WFC Charków             6    9:1
3. FS Rīgas                       0    1:14
4. Union Nowe Zámky   0     0:14

********************************
Grupa 2 (Belfast)

FC PAOK (GRE) vs Glentoran Belfast United WFC (NIR) 4:0
Dimitridevic 2 ’, 75′, Markou 59 ’,ee c Chatzigiannidou 73′ 

PFC NSA Sofia (BUL) vs  ZFK Dragon (MKD) 6:0
Zhekova 15 ’, 37′, Asenova 17 ’, Koshuleva 27′, Gospodinova 34 ’, Penkova 70′ 

FC PAOK vs  ZFK Smok (MKD) 10:0
Dimitriou 37 ’, Panteliadou 39′, 42 ’, 49′, Dimitrijević 45 + 1 ’, 62′, Kakambouki 51 ’, 66′, Naceva 60 '( og) Chatzigiannidou 74 '(P) 

Glentoran Belfast vs NSA Sofia 1:2
1:0 Wade  15′
1:1 Gospodinova 59′
1:2 Koshuleva  82′

1. PAOK Saloniki      6   13:0
2. NSA Sofia             6     8:1
3. Glentoran              0    1:6
4. ZFK Dragon          0    0:16

***************************
Grupa 3 (Paphos)

 Apollon Limassol LFC (CYP) vs   Kí Klaksvík  (FRO)  2:0
1:0 Cameron 6 ’,
2:0 Violari 32′ 

Stjärnan vs  Hibernians FC  5:0
 Polana 20 ’46’, Francielle 28 ’, Zammit 39′, Sigurdardottir 89 ’ 

Apollon Limassol LFC (CYP) vs  Hibernians FC (MLT) 8:0
Chrysostomou 5 „, Cameron 10 ’, 90′, Kynossidou 15 ’, Violari 66′, CUSCHIERI 79 ’, 82′, F. Antoniou 86 ’ 

 Ki Klaksvík (FRO) vs Stjarnan (ISL) 0:4
  Pedersen 50 ’, Thorsteinsdóttir 62′, 81 ’, Polana 63′

1. Apollon       6    10:0
2. Stjärnan      6      9:0
3. Klaksvik      0      0:6
4. Hibernians  0      0:13

*************************************
Grupa 4 (Hengelo, Oldenzaal (Hol))

ASA Tel-Aviv University SC (Izrael) vs  FC Jeunesse Jonglënster (LUX) 5:1 
 Avital 36 ’, 83′, Shenar 49 ’, 65′, Ghodbane 68 ’ — Graiver 78′

FC Twente (NED) vs Ferencvárosi 2:0
 1:0 Renfurm 49 „,
2:0 R. Jansen 67 ’

Ferencvárosi TC (HUN) vs  ASA Tel-Aviv University SC (ISR) 2:1
Orji 12 ’, 89′, Graiver 36 ’

FC Twente (NED) vs   FC Jeunesse Jonglënster (LUX) 10:0
Roetgering 22 '(P), 28′ (P), Roord 34 ’, 62′, R. Jansen 38 ’, Birkel 45 „(i) E. Jansen 65 ’, 71′, van de Sanden 77 ’, Kerkdijk 90 + 2′ 

1. FC Twente           6    12:0
2. ASA Tel-Aviv       3      6:3
3. Ferencvárosi       3      2:3
4. FC Jeunesse       0      1:15

*****************************
Grupa 5 (Beltinci, Lendava)

Olimpia UT Cluj-Napoca (Rum) vs  Pärnu JK (EST) 4:0
  Lunca 11 ’, 63′, Voicu 41 ’, Olar 51′

 WFC Pomurje (SVN) vs WFC Ekonomist Nikšić (MEN) 4:0  
Bradic 22 ’, 37′, Conjar 66 ’, Podovac 89′

Pärnu JK (EST) vs WFC Pomurje (SVN) 1:2
Morkovkina 8 ’, Podovac 84′, Tibaut 87 ’

Olimpia UT Cluj-Napoca (Rum) vs   WFC Ekonomist (MNE) 6:1
L. Popa 39 ’, Nedić 40′ (i) Corduneanu 45 + 1 „, Voicu 45 + 3 ’, Bojat 59′, Lunca 73 ’, 81 ’
 

1. Olimpia Cluj      6    10:1
2. WFC Pomurje   6      6:1
3. Pärnu JK           0      1:6
4. Ekonomist        0      1:10

***************************
Grupa 6 (Osijek)

 WFC Osijek (CRO) vs  CSF Noroc Nimoreni (MDA) 4:0 
Salek 65 ’, Lojna 66′, 90 + 10 „, Andrlić 83 ’

ZFK Spartak (Serb) vs CF Benfica  2:1 
1:0  Matić 64 ’, 
2:0  Filipović 73′,
2:1  Matilde Fidalgo 87 ’

ZFK Spartak (Serb) vs  CSF Noroc Nimoreni 4:1 (MDA) 
Marenić 25 ’, 47′, 71 ’, 75′, Chiper 58 ’

CF Benfica vs WFC Osijek 3:0
1:0 Filipa Patão 12′
2:0 Mafalda  50′
3:0 Mafalda 79′

1. Spartak Subotica   6   6:2
2. CF Benfica.             3   4:2
3. WFC Osijek             3   4:3
4. Noroc Nimoreni      0   1:8

*************************
Grupa 7 (Konin)

KKPK Medyk Konin (POL) vs  Cardiff Met LAFC (WAL) 5:0 
Sikora 9 ’13 „45 + 1′ 90 + 4 ’, Dudek 50′

Gintra Universitetas (LIT) vs Wexford Youths Womens (IRL) 0:1
0:1 Gleeson 67 ’

Gintra Universitetas (LTU) vs   Cardiff Met LAFC (WAL) 5:1
 Elloh 8 ’, 13′, Murray 23 ’, Nguessan 66′, Billingham 77 '(i) Akaffou 79′

Medyk Konin v Wexford Youths 6:0
1:0  4′ Daleszczyk, 
2:0  16′ Sikora, 
3:0  66′ Balcerzak,
4:0  81′ Daleszczyk, 
5:0  83′ Balcerzak, 
6:0  85′ Tarczyńśka

1. MEDYK KONIN    6   9:0
2. Gintra Univ.         3    5:2
3. Wexford Youths  3    1:6
4. Cardiff Met LFC  0    1:10

*********************************
Grupa 8(Sarajevo)

SFK 2000 Sarajevo (BiH) vs   KS Vllaznia (ALB)  5:0 
Djokovic 4 ’, 67′, Kuć 12 ’, 
Aida Hadžić 77′, Al. Spahić 79 ’

Konak Belediyespor (TUR) vs FC Mińsk (BLR)  1:10 
E. Sunday 10 ’, Miroshnichenko 15′, 56 ’, U. Sunday 38′, 47 ’, 58′, 71 ’, 84′, 46 'Ipek Özgan ” (sam) Ishola 80 ’, 
– Hilal Başkol 87

FC Mińsk (BLR) vs  WFC SFK 2000 Sarajevo (BiH) 3:0
1:0 Pilipenko 13 „,
2:0 U.Sunday 80 ’,
3:0 Buzunova 89′

Konak Belediyespor (TUR) vs  KS Vllaznia (ALB) 5:1
Sevgi Çınar 11 ’, Bajraktari 16′, Ceren Nurlu 66 ’, Ebru Topçu 77′, Gulbin HIZ 82 ’, Berna Yeniceri 84
 

1. FK Mińsk          6     13:1
2. SFK Sarajevo   3       5:3
3. Konak Beled.    3       6:11
4. KS Vllaznia.      0      1:10

 

Dawid Gordecki

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: