Drugie spotkanie obu ekip w tym sezonie i prawie taki sam dramatyczny scenariusz – ROW Rybnik wysoko prowadzi i Jagiellonki w ostatnich minutach doprowadzają do remisu.

Szczelnie wypełniona fanami hala rybnickiego ‚Ekonomika’ była świadkiem świetnego futsalowego widowiska. Spotkanie lepiej rozpoczęły przyjezdne, lecz dobrze w bramce gospodyń spisywała się Andżelika Dąbek. W 18. minucie szala przeważyła się na dobre na stronę ROW-u. Agata Sobkowicz trafiła na 1:0, a w drugiej połowie podwyższyły Dominika Rosak (24′) i Aneta Szymanowska (29′). Długo wysokim prowadzeniem się podopieczne Remigiusz Danela się nie ucieszyły. W 30. minucie na 3:1 z dystansu trafiła Magda Knysak, dwie minuty później skopiowała jej bramkę Justyna Maziarz. Krzysztof Swół zaryzykował i wprowadził lotną bramkarkę – przyniosło to skutek na minutę przed końcem spotkania w postaci gola Magdy Knysak na wagę remisu.

relacja, galeria zdjęć oraz pomeczowe komentarze znajdziesz na portalu sport.nowiny.pl