26 września 2022

image

Gwangju 2015:

Czwartek 02 lipca

Korea Południowa vs Czechy 3:1 
0:1 Petra Ivanicova 41′ 
1:1 Kim Dambi 69′ 
2:1 Sodam Lee 88′
3:1 Selgi Jang 89′

Irlandia vs Chińskie Tajpej 1:1 
1:0 Claire O’Riordan 20′ 
1:1 Pao Hsin-Hsuan 36′

USA vs Republika Południowej Afryki 1:0 
1:0 Lauren Milliet 35′

Francja vs Kanada 0:2 
0:1 Joelle Gosselin 68′ 
0:2 Heather Marie 87′

 
Meksyk vs  Kolumbia 9:0
Ferral Montalvan 5 ’89’ 
Monsivais Salaya 15 ’28’ 43′
Mercado Fuentes 46′
Garza Rodriguez 79 ’90 + 2′
Ana Guadalupe 88′  

Japonia vs Rosja 0:0

Chiny vs  Polska 4:1 
0:1 Nikol Kaletka 18 ’
1:1 Zhao Rong 45 + 1′ 
2:1 Zhao Rong 62′ 
3:1 Ma Xiaoxu 73′ 
4:1 LYU Yueyun 81′

 

Sobota 04 lipiec

Brazylia vs Polska 3:0 
1:0 Patricia De Jesus 20′
2:0 Daiane Moretti 75′
3:0 Juliana Aparecida 80′

Meksyk vs Rosja 0:3 
0:1 Anna Kozhnikova 44′ 
0:2 Anna Cholovyaga 55′
0:3 Elena Terekhova 84′

Japonia vs Kolumbia 14:0 
Yuka Honda 6 ’41’ 43 ’
Marin Hamamoto 10 ’35’ 55 ’
Koko Kaga 18 ’33’ 
Manami Sunaga 28 ’
Miyuki Takahashi 38 ’90 + 2′ 
Ai Yokoyama 46 ’72 „90 + 1”

 
RPA vs Kanada 0:2 
0:1 Jessie Candlish 16′ 
0:2 Audrey Lagarde 60′

 
Francja vs USA 5:0
Valerie Gauvin 2 ’25’ 51 ’89’ 
Laura Bourgoin 10 ’

 
Korea Południowa vs Ch. Tajpej 1:0 
1:0 Kim Soyi 39′

 
Irlandia vs  Czechy 1:5 
0:1 Chlastakova Jitka 13′ 
0:2 Gabriela Matoušková 16′ 
0:3 Simona Necidova 42′ 
0:4 Aneta Malinova 50′ 
1:4 Emma Hansberry 52′ 
1:5 Gabriela Matoušková 88′

 
Poniedziałek,  06 lipiec

Meksyk vs Japonia 0:2 
0:1 Mihashi Mana 15′
0:2 Anna Yamamori 79′

Rosja vs Kolumbia 8:0
Ekaterina Pantiukhina 5 ’14’ 64′
Valentina Orlova 18′
Anna Cholovyaga 41′
Anastasiia Pozdeeva 62’90’
Ekaterina Dmitrenko 86′

 

Brazylia vs Chiny 3:0
Duarte Guedes Thais 42 ’81’ 
Pereira Da Cruz Larissa 58′

 
Korea Południowa vs Irlandia 3:0 
Jang Selgi 62 ’70’ 
Namgung Yeji 88′

 
Chińskie Tajpej vs Czechy 1:1 
1:0 Hsin-ni Tsou 23′
1:1 Pavla Benyrova 74′

Republika Południowej Afryki vs  Francja 0:3 
0:1 Rose Lavaud 16′
0:2 Clarisse Le Bihan 52′
0:3 Valerie Gauvin 54′

Kanada vs USA 2:0 
Marie Heather Lund 65 ’82’

Faza finałowa:
08 lipca

Chińskie Tajpej vs RPA 3:0
1:0 Yu Hsiu-chin 30′
2:0 Tsou Hsin-ni 33′
3:0 Chen Yi-ping 86′

Irlandia vs USA 0:1
0:1 Sarah Schweiss 11′

 
Kolumbia vs Polska 1:5
0:1 Evelyn Nicinski 8′
0:2 Evelyn Nicinski 36′
0:3 Linda Dudek 40′
1:3 Sofia Lastra 50′
1:4 Agata Guściora 66′
1:5 Anna Zapała 81′

 

1/4

Japonia vs Chiny 0:0 k 3:1

Brazylia vs Rosja 0:1
0:1 Margarita Chernomyrdina 45′

Korea Południowa vs Francja 0:2
0:1 Clarisse Le Bihan 17′
0:2 Laura Agard 60′

Kanada vs Czechy 2:1
1:0 Melissa Roy 51′
2:0 Joelle Gosselin 55′
2:1 Katerina Svitkova 90+3′

 
ZAPOWIEDŹ
Piątek 10 lipiec

1/2
Rosja vs Kanada (4:00)
Japonia vs Francja (9:30)

O miejsca 5-8
Chiny vs Korea Południowa (4:00)
Brazylia vs Czechy (9:30)

O miejsca 9-12
USA V Polska (4:00)
Chińskie Tajpej vs Meksyk (9:30)

O miejsca 13-16
Irlandia vs Kolumbia (4:00)
 

Niedziela,  12 lipca

 
O 11 miejsce (4:00)

O 13 miejsce (4:00)

O 3 miejsce (9:00)

O 5 miejsce (9:30)

O 7 miejsce (9:30)

O 9 miejsce (9:30)

 
FINAŁ (12:00)

 

Dawid Gordecki

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: