Natalia Niewolna (Olimpia Szczecin): Mecz z KKP Bydgoszcz był spotkaniem, w którym mimo już zapewnionego bezpiecznego utrzymania, była walka o trzy punkty dające ósme miejsce w premierowym występie MKS Olimpia w Ekstralidze.

image

Natalia Niewolna (Olimpia Szczecin)Mecz z KKP Bydgoszcz był spotkaniem, w którym mimo już zapewnionego bezpiecznego utrzymania, była walka o trzy punkty dające ósme miejsce w premierowym występie MKS Olimpia w ekstralidze. Po dość niestabilnej pierwszej połowie było zaledwie 1:0 dla Olimpijek jednak z przebiegu gry to dziewczyny beniaminka miały więcej sytuacji do zdobycia kolejnych bramek. Brakowało szczęscia, które po pierwszej połowie już nie opuszczało naszych zawodniczek. Na dwa zero z dystansu uderza Okoniewska, potem ta sama asystuje przy bramce Niewolnej. Moment rozluźnienia wykorzystuje następnie Bydgoszcz i w pięć minut mamy zaledwie 3:2 dla Olimpii. Na szczęście umiejętna kontrola gry spowodowała, że taki KKP zatrzymywały się na 30 metrze a w konsekwencji dobrej gry wpdła jeszcze czwarta bramka po rzucie rożnym autorstwa Okoniewskiej. Dzieki temu wynikowi rozgrywki sezonu 2014/2015 zakończyłyśmy na wysokim i zadowalającym 8 miejscu w ekstralidze kobiet.