Bez kategorii

Maria Tarczyńska (Moravia): (…) Moje podopieczne chyba za szybko uwierzyły, że można wygrać z wyżej notowanym rywalem i spoczęły na laurach.

image

Maria Tarczyńska (Moravia):
Niestety moja drużyna rozegrała bardzo słaby mecz. Aż brak słów do tego by opisać co dziś wyprawiały zawodniczki Moravii. Po w miarę dobrym początku i strzeleniu bramki przez Magdalenę Pawlik, moje podopieczne chyba za szybko uwierzyły, że można wygrać z wyżej notowanym rywalem i spoczęły na laurach. Niestety z minuty na minutę gra Moravii wyglądała coraz gorzej. W drugiej połowie nie poznawałam własnych zawodniczek. Nie wiem co działo się dziś z tą drużyną, która przecież potrafi grać w piłkę. Szkoda bo szansa na ogranie Naprzodu była ogromna. Pozostał nam ostatni pojedynek w sezonie, który wiele rozstrzygnie. Wierzę jednak, że dzisiejszy mecz był tylko wypadkiem przy pracy i dziewczęta pokażą, że stać je na wiele więcej i w ostatnim spotkaniu zrehabilitują się za dziś.

KS Moravia Morawica vs Naprzód Sobolów 1:3 (1:0)

Moravia: Zagnińska – Choińska, Moskwa Marta (50. Dębowska), Michta A., Gotowiecka (85. Szyszkowska) – Michta K. (70. Dziewięcka), Wałek, Olesińska (80. Fornalska), Pawlik (78. Łabuda), Majecka (60. Moskwa Magdalena) – Kasprzyk.

Dawid Gordecki

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: