Bez kategorii

Kamil Mykowski (GOKSiR Start Pruszcz): Drużyna wypracowała swój styl gry i nawet mimo braku kilku kontuzjowanych zawodniczek nie traci na wartości.

image

Kamil Mykowski (GOKSiR Start)

Na ostatni w tym sezonie mecz ligowy  musieliśmy po raz kolejny ze względu na kontuzje przebudować defensywę. Bezbłędnie zagrała jednak Katarzyna Rasz, ktłóra trzeci mecz z rzędu nie wyjmowała piłki z siatki. Bardzo dobry występ na środku obrony zaliczyła Monika Sułkowska, a pewnie i niezwykle ofensywnie zagrały boczne obrończynie: Dominika Stanielewicz i Sandra Horodecka.
Linia pomocy bardzo cierpliwie rozgrywała akcje  na połowie przeciwnika. Dobre zawody rozegrała do momentu kontuzji Marta Araśniewicz, a także zastępująca ją Klaudia Bąk. Z dobrej strony pokazała się też Sylwia Lewandowska. Bardzo aktywna na skrzydle mimo upału była  Natalia Zyś.
Przez cały mecz mieliśmy wyraźną przewagę, gra toczyła się głównie na połowie gospodyń. Rywalki graly jednak bardzo czujnie w obronie. Stworzyliśmy kilka sytuacji, nie udało nam się jednak zamienić ich na bramkę. Zależało nam jednak na zakończeniu sezonu zwycięstwem i w końcówych minutach przesunęliśmy kreatywną Agnieszkę Kufel na środek ataku, a w defensywie udanie zastąpiła ją Kinga Stefańska. Ryzyko opłaciło się: tuż po  zamianie pozycji przeprowadziliśmy dwie groźne akcje, a po drugiej z nich kolejnym świetnym uderzeniem z dystansu popisała się Daria Czarnowska. Ta sama zawodniczka zaliczyła asystę przy drugiej bramce, którą pięknym strzałem głową zdobyła Angelika Szkudlarek.
Dobre zmiany zaliczyły Paulina Karczewska i Martyna Kwaśniewska.
Gdyby oceniać tylko poziom gry, był to bezsprzecznie najlepszy mecz naszego zespołu w tej rundzie. Drużyna wypracowała swój styl gry i nawet mimo braku kilku kontuzjowanych zawodniczek nie traci na wartości.

Olimpia Grudziądz vs GOKSiR Start Pruszcz 0:2
0:1 –  AngeliKa SzKudlareK,
0:2 – Daria CzarnowsKa

Skład Startu
Rasz – Stanielewicz, Kufel, Sułkowska, Horodecka – Araśniewicz (50 Bąk), Lewandowska (60 Karczewska),- Zyś, Czarnowska, Szkudlarek (78 Kwaśniewska)- Stefańska

Dawid Gordecki

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: