11 sierpnia 2022

image

Zawodniczka Ludowego Zespołu Sportowego „Kaja” Opoczno Natalia Stępień otrzymała oficjalne powołanie od Polskiego Związku Piłki Nożnej na zgrupowanie Letniej Akademii Młodych Orłów. Dokument z powołaniem podpisali: Maciej Sawicki (Sekretarz Generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej) oraz Zbigniew Boniek (Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej).

Zgrupowanie Reprezentacji Polski Młodziczek z udziałem piłkarki LZS Kaja odbędzie się w dniach 12.07-19.07.2015 roku w Centrum Pobytowo-Treningowym EURO 2012 Hotel Mistral Sport w Gniewinie. Warto dodać, że ten sam hotel gościł podczas Mistrzostw Europy w 2012 roku Reprezentację Hiszpanii. 

Natalia Stępień to podstawowa zawodniczka zespołu Młodziczek LZS Kaja Opoczno oraz Reprezentacji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, występująca na pozycji bramkarki. W sezonie 2014/15 zdobyła wicemistrzostwo województwa łódzkiego i awans do półfinałów międzywojewódzkich z drużyną Kaja Opoczno oraz zajęła czwarte miejsce w finałowym turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-12 z drużyną reprezentującą Szkołę Podstawową nr 2 w Opocznie.

Jest to pierwsze powołanie dla wychowanki klubu piłkarskiego Kaja Opoczno do Reprezentacji Polski.

Dawid Gordecki

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: