Marta Mędrek (trener Zagłębia II Lubin) o meczu z MKS Oława (9:0): Nie ukrywam, że mecz nie należał do łatwych, ciężko było przebić się przez 11 osobową obronę.

image

Marta Mędrek (Zagłębie II):
Od pierwszych minut meczu z zespołem z Oławy byliśmy zespołem przeważającym, graliśmy dużo piłką i praktycznie przez cały mecz graliśmy w ataku pozycyjnym. Zespół z Oławy cały mecz przyjmował nas na swojej połowie i tylko długim podaniem starał się przenieś grę na naszą połowę. Nie ukrywam, że mecz nie należał do łatwych, ciężko było przebić się przez 11 osobową obronę. Tylko konsekwencja, determinacja i dyscyplina gry pozwoliła nam na rozegranie ciekawych akcji, po których padły bramki. Poza zwycięstwem, cieszy fakt konsekwentnej realizacji założeń przedmeczowych.

0 Replies to “Marta Mędrek (trener Zagłębia II Lubin) o meczu z MKS Oława (9:0): Nie ukrywam, że mecz nie należał do łatwych, ciężko było przebić się przez 11 osobową obronę.”

  1. wystawiając zawodniczki z ekstraligi to i tak wstyd ze z beniaminkiem wygrałyscie tylko 9:0 🙂 a moim zdaniem to jest smieszne ze w trzeciej lidze wystawiane sa zawodniczki z np. ekstraligi i naprawde nie ma czym sie chwalic tylko brawa dla waszych przeciwniczek. pozdrawiam i powodzenia

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.