Kamil Mykowski (GOKSiR) o meczu Viking Aleksandrów Kujawski vs GOKSiR Start Pruszcz (0:3)

image

Viking Aleksandrów Kujawski vs  Goksir Start Pruszcz 0:3

Kamil Mykowski (GOSIR):

W pierwszej  połowie mecz z Vikinigem był dość wyrównany. Gra toczyła się głównie w środku pola. Gospodynie w zasadzie nie zagroziły naszej defensywie, którą ponownie bezbłędnie kierowała Agnieszka Kufel. Z naszej strony znakomitą indywidualną akcję zakończoną minimalnie niecelnym strzałem przeprowadziła Natalia Zyś.
W przerwie byliśmy spokojni o losy tego spotkania. Jedyne uwagi dotyczyły braku strzałów z dystansu. Po przerwie w dalszym ciągu prowadziliśmy spokojną grę, cierpliwie wymieniając dużą ilość podań po murawie. Z każdą minutą zmuszone do biegania przeciwniczki coraz bardziej opadały z sił. Naszą przewagę udokumentowała wreszcie pięknym strzałem z woleja z ponad 20 metrów Daria Czarnowska.
W końcówce dominowaliśmy już całkowicie na boisku. Świetnie wykonany stały fragment gry przyniósł nam drugą bramkę, zdobytą przez Monikę Sułkowską. Ta sama zawodniczka wkrótce podniosła wynik na 3:0, kończąc akcję naszej etatowej dotąd egzekutorki Angeliki Szkudlarek.
Zespół wykonał znakomicie plan taktyczny, długo utrzymując się przy piłce. Dojrzała gra w obronie nie pozwoliła gospodyniom do końca zbliżyć się do naszego pola karnego. Zwycięstwo zespół zadedykował Patrycji Pączek, która w jednym z ostatnich spotkań odniosła poważną kontuzję, ale już nie może doczekać się powrotu na boisko.

Skład GOSiR
Rasz (78 Joniec) – Karczewska, Kufel, Żyża, Stanielewicz (60 Konieczna) – Araśniewicz, Bąk – Zyś (76 Lewandowska), Stefańska (41 Sułkowska), Szkudlarek (74 Kwaśniewska)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.